Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig az exemet szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exemet szeretem. Hogy értessem meg a párommal?

Figyelt kérdés
Amióta véget ért a kapcsolatom azzal az emberrel, aki miatt még most is szenvedek, volt néhány kapcsolatom. Képtelen vagyok kiverni a fejemből. Még mindig ugyanúgy kívánom, és hiányzik a társasága, mint amikor együtt voltunk. Igen, tudom, hogy nekem kell akarnom, hogy elfelejtsem, és hogy beletörődjek abba, hogy vége. Csakhogy én nem akarom. A legrosszabb, hogy a mostani párom szeret engem, és én is őt, de a régi páromat jobban. Hónapok óta őrlődök, nem mintha visszamehetnék a régihez, elég viharos volt a szakítás. Azt sem tudom mi van vele, és hogy azóta összejött-e valakivel, de a gondolatától is rosszul vagyok, ha eszembe jut, hogy mással lehet. Az elmúlt időszakban néha erősebb, néha gyengébb volt az érzés. Szakítanom kellene a mostanival, és visszahódítani azt, akit jobban szeretek, vagy komoly energiákat fektetni a felejtésbe. Mit tegyek? :(
2015. okt. 18. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
felejts.. a múltat sosem hozhatod vissza, és csak további őrlődés lenne ez neked
2015. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne jatssz a paroddal, mivel o csak masodlagos neked. Ez onzo dolod, akkor inkabb viseld el a maganyt, de hagyj neki eselyt hogy olyat talaljon aki tenyleg viszontszereti es nem csak egy potlek.
2015. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az elsővel. Sok olyan embert ismerek, akik szakítottak, volt akik elég vérre menően, majd pár év szünet után egymásra találtak, és évek óta boldogan élnek.

Erre nincs jó tanács, mert valakinél bejön az újrakezdés, valakinél nem. Ebbe vagy belevágsz, vagy nem. Neked kell eldöntened. De annak biztosan nincs értelme, hogy olyan emberrel vagy együtt, aki szeret téged, de ezt te nem tudod viszonozni. Nem érdemli meg, hogy becsapd, szerintem tisztázd vele a helyzetet minél előbb.

Ha tisztáztad, utána próbálj a volt pároddal kapcsolatba lépni. Így talán kevésbé fogod megbántani a mostani párod. A többi pedig már rajtatok múlik.

Anno az én szakításom is durva volt exemmel, de bármikor újra találkoznék vele. Bár erre 0% az esély, mert ő gyűlöl. Neked talán nagyobb szerencséd lesz. :)


29F

2015. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani kellene a mostanival és egyedül talpra állnod. Az exet felesleges visszahódítani, egyébként sem sikerülne. A jelenlegi barátod viszont megérdemli, hogy olyannal legyen együtt aki szereti. Mármint őszintén, igazán, csak őt..nem úgy ahogy te.


Hogyan értesd meg? Ezt mégis hogy gondolod?

2015. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, milyen megalázó ez a mostani "párodnak"? Ha még mindig az exedet szereted, akkor a mostanival szakíts, bele sem kellett volna kezdeni ebbe a kapcsolatba, amíg nem vagy túl az előzőn.
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!