Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normalis ez hogy egy ev utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez hogy egy ev utan is az exemet szeretem?

Figyelt kérdés
h meg egy ev utan se tudom.tultenni magam az exemen? Nagyon szerettem.igaz nem.voltunk egyutt valami.sokaig de nem is o volt az elso hanem csak a masodik. kapcsolatom.szerelem.volt elso latasramar akk tudtam h megtalaltam. amikor kulon valtunk o akarta, akk meg honapokig gondoltam rà. Azota volt egy kapcsolatom de nem voltam boldog. 16L

2013. jún. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én másfél év után is szeretem, ezért sem vagyok normális...
2013. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3évig szerettem. tutira nem voltam normális. mára már nem vagyok belé szerelmes :)
2013. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem augusztus 2.-án lesz 1 éve hogy szétmentünk az exemmel.. Én még mindig ugyan úgy szeretem ahogy eddig,viszont neki már akkor volt barátnője mikor még szét sem mentünk rendesen..! Afféle harmadik szedett szét minket szóval az ő részéről sosem fűzte hozzám igaz szerelem! :)

Mai napig sírva alszom el miatta mert nagyon hiányzik,régi fotókkal emésztem magam,közös számok és egyéb..:S

Tudom hogy ez nem normális és hogy túl kellene tennem magam rajta de nem megy sajnos! Volt 1-2 kapcsolatom de nem vettem őket komolyan!

18/L

2013. jún. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!