Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti is meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is meg szoktátok nézni, hogy a barátnőtök/kiszemeltetetek mikor volt fent utoljára facebookon?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 18:19
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze. Szerintem mindenki megnézi, mivel mutatja a chat. Ha nem akarod nézni, akkor is ott van, kerüldözni meg senki nem fogja a szemével.
2016. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen :D De mi nem szoktunk telefonon beszélgetni, mert egyikőnk sem szeret telefonálni, szóval ha nem együtt vagyunk, akkor általában a facebookon tartjuk a kapcsolatot, és ha gép közelbe vagyunk, akkor be vagyunk jelentkezve. És ha monjduk én hazajövök hétvégére és elválunk, vagy megy valahova messzebbre nélkülem, akkor mindig figyelem, h volt-e fen, mert akkor tudom, h hazaért épségbe, de mi nem az a pár vagyunk, akik egyből írkálnak ilyenkor a másiknak
2016. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,sőt a profilját is megnézem,mármint a képeit,igaz mi nem járunk,nem tudja hogy szeretem :D
2016. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem. Nem használom fb csete.
2016. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 90-ben született F.. ***** válasza:

"mikor volt fent utoljára facebookon"


Mióta telefonon ott a messenger, ez kb semmit nem jelent.

2016. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan egyetlen kiszemelt nincs, viszont 3-4 lány profiljára heti rendszerességgel mindig ránézek, de ők nem ismerőseim még úgy sem, hogy havonta párszor találkozunk az utcán és köszönünk egymásnak.
2016. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kiszemeltemet állandóan csekkotam. :D Aztán pár hónapja beállította hogy ne mutassa mikor van fent. :( 22/F
2016. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 azt meg hogy lehet?
2016. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

8. Lehet a chat ablakban beállítani,ott kijön,hogy kit akarsz bejelölni,hogy téged fent lássanak és kit nem.

Ha van,akivel nem szeretnél társalogni,annak csak beírod a nevét és többet nem mutatja meg nála,hogy jelenleg fönt-e vagy.Sok mindent meglehet már oldani. :D

2016. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!