Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 es fel ev utan szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 es fel ev utan szakitott velem, par napra ra facebookon lattam kapcsolatban van, ennyit jelentett neki 4 es fel ev? Also kerdes velemenyeire kivancsibb lennek!

Figyelt kérdés
Azert szakitott velem, mert itthon voltam szuelimnel, es nem az adott idopontban mentem vissza. Illetve, mondtam, hogy kezd elegem lenni abbol, hogy fontosabb szamara az, hogy elszivjon egy zold cigit, minthogy megvasarolja azt, ami a kozos eletunkhoz szukseges, itt minden napi dolgokrol van szo. Azt mondta, hogy csak egy potlek voltam neki, mar regota nem szeret, es hogy en csak vitazni tudok, hogy normalis eletet eljunk... Megalazott, lecserelte a szamat, azzal az indokkal, hogy veletlenul sem tudjam hivni, letorolt a kozossegi oldalakrol. De nem titltott le, es 2 napra ra hogy elhoztam a cuccaim, kapcsolatban volt facebookon, amit lerejtett az osszes csalsdtagom elol. Eltelt egy het, es elkezdett a baratnomre irni, hogy beszelni akar vele, de nem fontos inkabb, ne haragudjon, hogy zavarta. Masnap a hugomra irt ra, hogy beszelni aksr vele, de ne mondja el nekem. Aztan vegul is ott is meggondolta magat es elnezest kert, hogy zavarta.. Mit akarhat? Szorakozik velem? Ott az uj baratnoje, azt mondta engem mar nem szeret, en megakartam oldani, de amikor tudta, hogy biztosra kell masnak, akkor megalazott, lerazott... Akkor most egy het elteltevel, miert keresi a barataimat?

2016. febr. 12. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért dobott hanem mert azzal a csajjal már régóta kavart alattad...jól átcseszett.

Azzal a csajjal csalt téged valószínű..

2016. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben felhivnám és megkerdeznem tőle hogy miért irogat nekik?


Amugy jobban jártál hogy vége van.

2016. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom felhivni, szeretnem ot lezarni, ket eve ugya ezt tette, majd vissza sirt, hogy engem szeret. Direkt szamot cserelt, nem tudom lassan 31 eves, de en ezt annyira gyerekesnek tartom. Es szerintem undorito, ahogy ezt lezarta. Nem kavar regota, badoon szedte ossze, es lent volt hetvegen, ossze is jottek. Tehat ezert nem ertem, hogy ez ilyen konnyu??? Es akkor miert ir az ismeroseimre?? Hugom azt mondta, hogy szerinte azt varja, ferfi buszkesegbol, hogy majd en keresni fogom, hogy mit akar. De nem, elakarom ot felejteni, de nem hagy, szorakozik velem vagy nem tudom... De ket napja ezt csinalja, hol baratnom, hol hugomra ir... Szerintetek szorakozik , felakarja magara hivni a figyelmet, vagy szeret meg?
2016. febr. 12. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsatok le face-en, cserelj szamot es ne keresd. Mar masodszorra jatsza ezt el veled, mar masodszorra tori ossze a szived. Ez a pasas nem szeret teged. Az kulon pofon lenne neki ha lenne valakid. A lenyeg hogy tegy ugy mintha mar tul lennel rajta es nem erdekelne.
2016. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hat ha egyszer mar ugyanigy megtette... ne lepodj meg. Egyreszt maga sem tudja, mit akar, masreszt csak potlek vagy neki, es amint egy masik illeto van a latoterben, akivel kavarhat, ugy annyi a kenyelmi puncink, talalok egy jo kis indokot hogy miert dobjam ki.

Ne haragudj de visszaolvasva : szerinted nem gaz ezzel az indokkal kidobni valakit?

Szerintem felejtsd el orokre, orulj hogy mar nem veled van hanem mas csajt boldogit, Plane ha ezt eljatszotta, akkor elobb fel kellett volna ebredni...

Szerintem ugy fogsz tudni emelt fovel kijonni ebbol, ha letojod, letiltod te, es uj eletet kezdesz. Tudom, hogy nehez, de akkor fog leginkabb megpukkadni ha latja hogy tulleptel rajta, es nem ragod a kuszobot hogy elhagyott.

Amugy meg arra sem mernek merget venni, hogy ezzel a csajjal hosszu eletu lesz a kapcsolatuk...

2016. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, orulok is es sokkal jobban erzem magam nelkule, nincs stressz, igen en is igy gondolom egy potlek voltam. Es szamomra nem normalis az sem, hogy nem megoldani akarta a prblemakat, hanem inkabb egy uj... Menekules ez, rolam semmit nem lat mar. Semmi infot, de olyan erdekes az, hogy a kozos kepeink a kutyainkrol kivannak rakva neki, es megvagyok rajta jeolve.., nem ertem, ezt az uj csaja nem latja? Ha en ramegyek a profiljara. A kozos emlekek vannak megosztva, ha mas ismeros nezi, akkor nincs az uzenofalon semmi emlekunk csak a kepunk. Meg ha abszplut leszarja hogy mit gondolok, akkor miert rejti le minden kozeli ismerosom elol hogy o kapcsolatban van. Ugyan ezt muvelte elozoleg is.... Szerintem az zavarja hogy nem tud roam semmit, csak tenyleg annyit akarok, hogy hagyjon beken. Ne irkaljon senkire, semmit. Neki az egoja nagxon oriasi, az elozo csajnal is azt mondta, az idegesitette a legjobban, hogy nekem van e mar valakim, van e mas... Es most ismet felakarja magara hivni a figyelmet, vagy nem tudom mit akar ezzel elerni, ha szereti az uj nojet, akkor mi ertelme van hogy, o felbukkan nem mond senkinek semmit, mert nem fontos, utana ismet megteszi. En mondtam, hogy elengedem ot, mert neki erre van szuksege, akkor meg nem tudtam, hogy van mas a kepben, sejtettem, de nem voltam biztos benne.. Erre ahogy elcuccoltam ki is derult. Elengedtem, egyaltalan nem keresem, erre fel o irkal az ismerosoknek... Nem tudom mit akar ezzel elerni!!!!!??? En csak annak orulnek, ha ezeket befejezne
2016. febr. 12. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Nem tudom, mennyi idős vagy, de szerintem túl fiatal ahhoz, hogy ilyen paraszt miatt idegeskedj. Jobban jártál, hogy szakítottatok. Ő valószínűleg már régóta kavart az új csajjal, csak gyáva féreg volt eléd állni és lezárni a kapcsolatotokat. Hogy írogat az ismerőseidnek... Tudom, milyen bosszantó, velem is ez volt, ráadásul még az ő pártján álltak, hiába magyaráztam, hogy mennyire megalázott. Kérd meg az ismerőseidet, hogy ne reagáljanak az üzeneteire, te pedig szedd össze magad és szerezz egy sokkal jobb pasit magadnak. Persze csak ha lelkileg készen állsz, de ez majd segít. :) Nekem majdnem két év kellett hozzá, de ezerszeresen kárpótol mindenért.
2016. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
29 eves vagyok, es tudom ez az egesz annyira gyerek mondom ert veget, o maga is gyerek volt, en meg naiv, mert megbiztam benne, de megtortent, tanultam belole, csak azt akarom, hogy felejtsen el, nem kell, hogy erdeklodjon semmi... Ha ekkora bunko, paraszt tud valaki lenni, akkor nem kell vissza tekintgetni... Hat mivel felnott ember vagyok, ezert, nyilvan nem megy egyik pillanatrol a masikra. Nem is kell most senki sem, az egyedulletet szeretnem kielvezni, kicsit magammal lenni :) Aztan mar csak olyan embert engedek magamhoz kozel, aki meg is erdemli azt, hogy szeretem.. De ez a 4 ev felpofozott!!! :)
2016. febr. 12. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
C'est La Vie
2016. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg a húgodnak és a barátnőidnek ,h ha rájuk is ír ne mondják el neked! Ha nem is tudsz róla az a legjobb és a srácnak is elmondhatják, h ezt kérted. Semmi infót ne adjanak ki rólad ha meg tőled akar valamit majd megkeres! Én így kezelném!
2016. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!