Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon hülye vagyok? Hogy tudnék ezen túllépni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és van egy 10 évvel idősebb barátom, akivel már másfél éve együtt vagyok. Igazából minden tekintetben tökéletes Ő nekem (helyes, kisportolt teste van, nagyon intelligens, ambíciózus, FÉRFI, jó vele a szex, sokat tudunk hülyülni, de bármiről tudunk komolyabban beszélgetni, és egymást segítjük amiben csak tudjuk, motiváljuk egymást, utazgatunk, kirándulunk). Egy szóval szerintem minden megvan amiben egy kapcsolatban meg kell lennie. Viszont: mostanában észrevettem, hogy nagyon zavar az engem, hogy én 174 cm magas vagyok (utóbbi 2-3 hónapban 1 cm-t nőttem), ő meg 172, és sokszor rá kell szólnom hogy húzza már ki magát. Ilyenkor egymagasak vagyunk. De ha nem szólok rá, akkor összezsugorodik mellettem, és ez nagyon zavar és irritál, hogy ilyenkor kisebb nálam, holott lehetnénk egy magasak is. Lehet h hülyeségnek tűnhet, meg ebből az jöhet le hogy nem szeretem, dehogynem imádom, szeretem. Csak ő az első barátom. És a családomban a férfiak 180 cm-től kezdődnek, és néha olyan furcsa érzést vált ki belőlem ez a dolog. Hogyan tudnám ezen túltenni magamat?

Illetve ha társaságba megyünk, annyira kicsinek érzem vele magamat, mert minden pasi 10 cm-rel magasabb, és ilyenkor kicsit gázul érzem magam, mert nem vehetek fel hozzá magassarkút, és úgy sokszor zavar ez a dolog.

Légyszíves ne ítéljetek el



2016. máj. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
2016. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla, de engem is zavar... Én 172cm vagyok és akármennyire tökéletes is a pasi, egyszerűen frusztrál, ha alacsonyabb nálam. Nem érzem olyankor magam elég nőiesnek. Pedig kis "törékeny" szeretnék lenni, akit védelmezni lehet. :D De ha én vagyok a magasabb, akkor az elmém megfordítja ezeket a szerepeket, és baromira zavar...

Ennek ellenére pedig ez csak velem van. Ha meglátok egy párt az utcán, és a csaj magasabb, eszembe sem jutnak ilyen beteges gondolatok. :D

2016. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Én magas vagyok viszonylag 179 cm, de mikor a társkeresőn minden 2. kérdés az volt, hogy hány cm magas vagy, akkor frappánsan visszakérdeztem, hogy a külsőségekre bukik-e?


Persze a válasz, hogy nem.


Pedig de, van aki a bwm-re, van aki mercire, van, aki a magasságra.

Elmondásod szerint jól megvagytok, minden okés vele, mégis eldobnád, mert alacsonyabb.

Igazi kis Ribi lesz belőled, meglásd :D

2016. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Édes istenem.. A faszinak van 1, azaz EGY darab "hibája", és akkor már egyből nézed, hogy hú, neki magasabb faszija van, a férfi 180-nál kezdődik. Nem azt mondom, mindenkinek a saját döntése, hogy mik az elvárásai. De ezt az ismerkedéskor nem vetted észre? 29 éves volt amikor összejöttetek, akkor már nem igazán nőnek az emberek. Mondom én azt nem tudom megérteni, hogy van egy alapjáraton általad írt tulajdonságokból majdnem teljesen megfelelő férfi, akinek egyetlen bűne, hogy 172 cm, és nem 176, és akkor már egyből szégyellni kell, meg gázul kell melletted érezni magad. Vegyél neki Air Max-et annak magas talpa van. :DD 22/f
2016. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, de hülye vagy :D
2016. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!