Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy úgymond szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy úgymond szürke kisegérnek ennyire helyes pasija? Hogyan küzdhetném le az irigységem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, gimibe járok. A szomszéd lány szintén, bár ő egy évvel fölöttem. Nem akarok gonosz lenni és időnként szégyellem is magam, de már nem tudom elfojtani.


A szomszéd lányban külsőre semmi különleges nincs. Teljesen átlagos arc, szemüveg, fogszabályzó. Testalkata vékony, sőt mondhatom az a deszka típusú lány, se melle, se feneke. Az a filmekből jól ismert, eminens tanuló, de esetlen lány mintapéldája.


Erre fel már vagy hónapja egy elképesztően helyes barátja van, aki nem titkoltan nekem is nagyon tetszik. Nem tudom, mit láthat benne a pasi. Szemtelenül jóképű, magas, izmos. Személyesen nem ismerem, de azt mondják, hogy intelligens és tisztelettudó is. Nem bírom felfogni, miért vele van, amikor szinte bárkit megkaphatna a korosztályából.


Csinos lánynak tartanak, meg én is annak tartom magam, ezért is marja az egóm ez az eset. Már azon is gondolkodtam, hogy valahogy elszeretném a lány elől a pasit.


Szégyellem is magam, de irigykedem. Tudom most mindenfélét a fejemhez fogtok vágni, hogy mennyire felszínes vagyok... Valahol meg is értem. De inkább arra válaszoljatok, hogy lehetséges ez? Mit láthat benne?



2016. máj. 6. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Rossz a kategória

🔞❕❗‼

2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Biztos azt tetszik a fiúnak benne, hogy belülről nem rohadt nem úgy, mint te.
2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
biztos igazi sexmániás.
2016. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Más a személyiségetek, hiába vagy csinos, lehet nem vagy az esete. :s
2016. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sok csinos lányban csalódott biztos.
2016. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
A szép lányokról, végül kiderül, hogy nem is szépek, a kevesbé vonzóról, pedig, hogy gyönyörű :)
2016. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, ne az érdekeljen hogy miért vannak együtt. Az rájuk tartozik, ő dolguk, ők tudják. Az a lány, biztos értékesebb mint te vagy. Lehet hogy csak a te szemedben nincs benne semmi különleges és szép. a szépség pedig relatív. Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más az ízlése.

Te egoista vagy és irigy. Nem jó tulajdonság. Mi nem tudjuk, mit láthat benne, mivel nem ismerjük. De te kimutattad a fogad fehérjét, van rólad elképzelésünk. Buta vagy, mint egy marék föld, amellett hogy szépnek tartod magad. Fogj magadnak egy olyan pasit, aki kedveli a magadfajtát.

2016. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
A 2-essel ne foglalkozz kérdező, felszínes szegény. Meg azok is, akik felpontozták.
2016. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon ostoba vagy.Először is amiatt,mert azt gondolod,hogy a lány külseje a minden,másodszor meg azért,mert a pasit főleg a külseje miatt gondolod Istennek.

Ha ez megynyugtat,én is deszka vagyok,egy-két szépséghibával és a volt barátnőim ugyanígy irigylik a férjemet,aki elismert orvos és még jól is néz ki.

Az meg a pláne,hogy foglalt pasira direkt rámenni valóban gusztustalan dolog.Aki szerelemből teszi,azt megszólják,te meg szimplán irigységből szeretnéd el mástól.

2016. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen irigy, szemtelen és (igenis!) felszínes lánytól tart szerintem az a pasi, nem véletlenül van a kis esetlennel.

Lehet nem is kéne neked ő egy napra se, mert nem illenétek össze. Ha meg csak szimplán egy kaland erejéig akarod megszerezni, akkor még gusztustalanabb vagy!


Nagy valószínűséggel az a csaj többet adhat neki belső értékekből mint te valaha is tudnál.


Válogass a saját érzelmi és értelmi szintedről, és ne áskálj bele más kapcsolatába!

2016. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!