Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor olyan társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor olyan társaságban vagytok, szoktatok erre gondolni?

Figyelt kérdés

Szóval amikor mondjuk családi összejövetel van, ahol sok a szerelmes pár (például testvéreknek a szerelme vagy ilyesmi), vagy akár csak egy baráti társasággal vagytok, ahol vannak párok, és lássátok, hogy viselkednek egymással, szoktatok arra gondolni, hogy "Milyen jó lenne, ha nekem is lenne valakim..." vagy mondjuk ha van kiszemeltetek, akkor eljátszotok a gondolattal, hogy mi lenne ha ő is itt lenne?

:)



2016. máj. 8. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyne... sokszor.


23L

2016. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aszexuálisak vagyunk. Mind!
2016. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 barátnőm, mindkettő szerelmes volt belém, én csak az egyikbe de amugy nem olyan nagy szám egy barátnő, haverokkal jobban szoktam magam érezni, inkább szexkapcsolatra vágyom ha a lányokra gondolok, vagy kaland, erre hajtok most, persze néha azért jó érzés ha ottvan, de nekem annyira nem jött be mikor megkaptam ezt. Gondolatba minden más mintha tényleg ott lenne, sokan itt rontják el mint én is annó, hogy hűha barátnő az valami nagyon durva dolog és biztos ha egyszer lesz nekem akkor örök boldog leszek stb, hát nem ez történt, hanem hatalmas csalódás az egész témába.
2016. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor irigyli a másét (nem csak rossz értelemben, egyszerűen csak vágyik rá). Én terhes nem leszek soha, én állapotos nők mellett érzem ugyanezt.
2016. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor.
2016. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!