Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Illik Szerintetek társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik Szerintetek társaságban (szülinap, névnap, karácsony. ) puszilkozni, simogatni egymast?

Figyelt kérdés
Tesóm es a baratnoje allandoan ossze vannak bujva, puszilkoznak, ha társaságban is vannak, nagyon irritál, mert kínosan érzem magam. Es szerintem a tobbi családtagok is. Szerintetek illik ilyet csinalni?
2016. márc. 19. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg tőle milyen érzés olyan szájat csokolni, amibe pár hónapja még más f asza volt.
2016. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem illik.
2016. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de csak úgy, ha egy kicsit félrevonulnak pl. előszobába (ahol nem járnak sokan),mosdóba egy kicsit, stb.
2016. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ~OnLány~ ***** válasza:
Nem tudom,hogy illik-e,de én a másik helyzetben is kellemetlenül érzem magam.Én nem szeretek annyira családtagok előtt csókolózni,plusz,hogy még simogasson is a barátom. Olyan fura..Meg nem is szép viselkedés,hogy társaságban is egymás nyakán csüngnek,kettesben egészen más,de legalább ilyenkor ne csinálják.
2016. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van 3-as, a nagymama biztos sokkal boldogabb lesz, ha tudja, hogy épp kefélik az unokáját, mivel nincs szem előtt.
2016. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VirágésBence ***** válasza:
Nem kell azért szorongani vagy tartózkodni egymástól, mert van ott még valaki, de ha egy társaságban ülünk akkor nem illik, egy egy érintés még belefér, vagy ha esetleg a lány rádől a fiú vállára még belefér, de a puszik és a csókok szerintem nem odaillők, ha társaságban vagy akkor a témára figyelj, ráadásul egy másik félnek is kínos lehet, mert nem tudja eldönteni, hogy most hova nézzen. A tizenéveseknél mostanában megszokott, hogy beszélgetnek hárman-négyen, esetleg hatan és a pár elkezd smárolni, van, aki oda se néz, van, aki művigyorral az arcán közli, hogy "jaj milyen cukik" és van aki zavartalanul tovább beszélget. Baráti társaságban, pl bulikon még azt gondolom, hogy néha-néha elmegy, de családi körben nagyon nem.
2016. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szamomra is ez a problema hogy nem tudom hova nezzek. Konkretan smárolni nem szoktak de kiraz a hideg ha hallom ahogy csókok csattannak meg nyamnyognak.
2016. márc. 19. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem illik,utálom én is mikor mások előtt kell kiélni magukat mert azt hiszik ettől a többi ember gondolja hogy "hű ha, ezek aztán nagyon odavannak egymásé" vagy akik egyedül vannak majd irigykednek rájuk.Elég közönségesnek tartom,pedig én is kapcsolatban vagyok és mi mindig kettesben csináljuk ezt,zavarna is ha mások látnák. Nyilván társaságba egy két puszi még belefér,de ez már nagyon túlzás.
2016. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!