Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen velemennyel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen velemennyel vagytok egy olyan parrol, akik társaságban alig érintik meg egymast, néha egy-egy simogatás, es ennyi?

Figyelt kérdés
Arra akarok valaszt kapni, hogy szerintetek normalis, ha nem igazan érinti meg egymast egy par masok jelenleteben, bar mar 9 eve egyutt vannak, ez is kozrejatszhat? Akik evek ota egyutt vannak, ti hogy viselkedtek egymással?
2016. márc. 20. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nyilvánosan nem szeretik az ilyesmit, otthon pedig állandóan egymáshoz bújnak. Szval ennyi info alapján nincs véleményem róluk.
2016. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

lehet,hogy nem szeretik ezt társaságban művelni


nem attól lesznek boldogok,hogy így viselkednek


amúgy az ő dolguk nem?

2016. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ~OnLány~ ***** válasza:
2016. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

a metakommunikácio őszintébb, mint a beszéd- de összetett dolog. vannak ,akik csak zárkozottak vagy az egyik fél az és nem a kapcsolatukkal van probléma.vagy lehet, hogy épp az élet más területén van vmi nagy proeblémájuk, és az sugárzik ki. vagy tényleg nem jo már együtt, 9 év után..

amugy normálisnak normális.

sztem normálisabb,mint azok az ismerőseim, amik a face-en csöpögnek egymásnak és közben a nő szinte lelki terrorban ratja a palit és egyfolytában tombol otthon. a face-en és amikor megjelennek mások előtt, akkor meg minden csupa rozsaszin máz. ez vajon normális .. ?

2016. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit, felnőtteknél ez normális viselkedés.
2016. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt és ránk se jellemző,hogy mások előtt össze lennénk ragadva.Én se szeretem,mikor társaságba vagyunk épp beszélgetnénk,erre a pár meg ott smacizik,meg taperolja egymást.Persze egy két puszi nálunk is belefér,de mit tényleg csak akkor csináljuk ezeket ha kettesben vagyunk.
2016. márc. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érett felnõtt viselkedést tanúsítanak, jó véleménnyel vagyok róluk. Én Se nyalom falom az uram az utcán
2016. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert hogyan kellene társaságban viselkedni? Egymás szájában lógni folyamatosan, és csak egy-egy szó erejéig mászni ki onnan? Ugyan már. Társaságban mi is csak ülünk egymás mellett, nem vagyunk összeragadva, néha megsimogatom a kezét-vállát, ő is az enyémet, esetleg derekam átkarolja vagy a keze a combomon van, szóval ilyen apróságok, amit más nem is biztos, hogy észrevesz, de nem is tudom, hogy ha mondjuk elmegyünk sörözni a barátainkkal, vagy csak simán a metrón vagyunk, hogyan másképp kellene viselkedni? És az, hogy nem pakoljuk ki a hálószobát ország-világ elég, szerintem nem ok arra, hogy valaki azt feltételezze rólunk, nem szeretjük egymást vagy bármi hasonló :) Mert itthon elég sokat vagyunk együtt összebújva, csókolózva/szexelve, szóval szerintem nincs gond azzal, hogy tudjuk türtőztetni magunkat mások előtt.


Én személy szerint egyébként is agyfaxt kapok a nyilvános smacizástól, csinálni jó, de látványnak (meg hangzásnak) szerintem undorító, és szeretném megkímélni a körülöttem lévőket ettől a borzalomtól (milyen kár, hogy olyan sokan nem értenek egyet velem...). Max szájrapuszit engedek nyilvánosan, társaságban meg egyébként is illetlennek tartom a nagy összecuppanásokat- kivéve indokolt esetben, pl most találkoztunk, éppen az esküvőnkön vagyunk, meg ilyenek.

2016. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ot eve vagyunk egyutt a ferjemmel, egy helyen is dolgozunk. Megis, az ajton kivul max egy-egy puszi lathato kozottunk (az se mindig szajra), az egymashoz bujast es egyebeket meghagyjuk itthonra.
2016. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pont ilyenek vagyunk. Két okból az egyik, hogy tiszteljük a környezetünket, senki nem a csókcsatáinkra vagy a tapizásainkra kíváncsi. Másik, hogy mi elég szenvedélyesek tudunk lenni, így inkább ezt kettesben éljük inkább csak ki.

Mi 6 éve vagyunk együtt, de már az elején megegyeztünk, hogy mi a normális pár leszünk, nem a másokat zavarbahozó bunkó pár. Főleg akkor fogjuk vissza magunkat, ha szinglik is vannak ott, tudjuk, hogy nem lehet jó ezt végig nézni.

6 éve vagyunk együtt.

2016. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!