Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szeret játszadozgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeret játszadozgatni a fiúkkal. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azert hagyta el az 5 eves kapcsolataban levo szerelmet, mivel fiatalnak erezte magat (20) es meg bulizni, kavargatni szeretett volna. Pedig nagyon szerelmes volt a parjaba. Azota rajott hogy meg mindig szerelmes bele, hogy o leszna ferje, es vissza akar menni hozza.


Errol beszelgettunk a parommal, es mondtam hogy valamilyen szinten megtudom erteni a lanyt, fiatal: tapasztalni akart. De en 100% ezert nem hagynam el a baratnom.


Neki a valasza azvolt hogy o teljesmertekben megerti a lanyt. Mikor kerdeztem, hogy es igy is fog cselekedni, aztmondta nem, soha, ne feljek.. Majd kesobb felhozta hogy szeret jatszadozgatni a fiukkal. Szepen felvezette hogy szereti olelgetni oket, es elhitetni hogy van eselyuk.


Peldaul ha a metron ul, es egy srac szembe vele szemezget vele, akkor a baratnom elvezi es visszaszemez, majd mikor mar nagyon "forro a helyzet" leszall. De ilyenkor elvileg mindig ottvan a tudat hogy en vagyok neki es hogy nemkell felniev.


Mit gondoltok? En mar most erzem, hogy valoszinuleg a baratnom sem akar lekotelezodni ilyen fiatalon (20 alatt), es valoszinuleg ha elhagy egyszer az azert lesz mivel egy ilyen "szemezgetes, jatszadozas"bol kialakul majd a szerelem es engem megun..


A kerdesem tehat.. Nektek volt hasonlo tapasztalatotok lanyokkal? Mi lett a vege?



2016. febr. 22. 06:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Meg valami.. A metros sztorit ugy hozta fel, hogy

"Ugye azert hagyjuk majd elni a masikat? Pl ha ulok a metron akkor jo erzessel tolt el hogy..."

2016. febr. 22. 06:38
 2/18 anonim ***** válasza:

20 évesen ez teljesen normális. Ilyen korban a kapcsolatok még nagyon felületesek, mindenki bontogatja az oroszlán körmeit, tesztelik egymást ,de valós érzelmek csak nagyon ritkán alakulnak ki. Van aki ezt önként bevállalja, aztán pár év múlva lehiggad és tartós, valós érzelmeken alapuló párkapcsolatot akar.

38F

2016. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én most 43N vagyok és el kell ismerjem, igenis élveztem fiatalon, hogy megnéznek, vagy kicsit flörtölgetek. Az ember változik, megérik, meg tudja becsülni a párját. Én 30-ra értem be, lett fix partnerem, akkorra kinőttem ebből és ma már el sem tudom képzelni.

Bezárni nem tudod, ha menni akar, menni fog, ahogy Veled is előfordulhat bármikor.

2016. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hajh.. Igazad van. Nehez ezt bevallani.. de olyan furcsa.. En kepes lennek hosszutavu kapcsolatot kialakitani vele ilyen fiatalon is.. Miert van ez? En miert nem vagyok mas lanyok tarsasagara?
2016. febr. 22. 09:16
 5/18 A kérdező kommentje:
Elozo kommentet az elsonek irtam. Masodik: hajh, neked is igazad van. Kar hogy ilyen fiatalon nemnagyon eselyes a hosszutavu kapcsolat, pedig erre vagyok..
2016. febr. 22. 09:18
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem szakíts vele addig amíg ő nem dob ki vagy csal meg.

A lányokra nem lehet alapozni pont azért mert mindig magas önbizalmuk lesz a férfiak hízelgései által így az első, komolyabb adandó alkalommal máris az ajtón kívül találod magad és visszanézve csak azt látod, hogy a barátnődet már más keféli.

2016. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez sztem meglehetősen gyerekes és semmi tiszteletet nem látok benne senki iránt. Ez ilyen egolego, de arra még csak olyannak van szüksége, akivel belül vmi nem oké.
2016. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fuuuu sajnállak:)
2016. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég gyerekes viselkedés, de igazából ennek a lényege csak az, hogy az egóját növelje, hogy bizony ő még mindig benne tudna lenni a játékban, ha akarna. Alkalmanként egy kis flört szerintem nem gáz, főleg ennyi idősen, de mondjuk ha túl gyakori lenne, vagy komolyabbá fordulna, én biztos nem örülnék neki. Azért a másikat tiszteljük már annyira, hogy nem flörtölünk minden jöttmenttel meg nem ölelgetünk akárkit meg tekerjük rá a hajunkat. Az meg, hogy másokat hitetget kifejezetten gáz.
2016. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Ilyen dolgok miatt mindig elbizonytalanodom hogy szerelmes vagyok-e bele.. Folyton felhozza ugyanis a pasijait, illetve fiukat hogy kiknek jon be, olyan erzesem van mintha a nap 24 orajaban feltekennye akarna tenni. Es ez engem mar felbasz. Nemtudom hogy kene kezelnem, minden esetre ezzel csak azt eri el hogy csokkenti a szememben a szerelmetes tekintelyet.


Hatha valakit meg erdekel a folytatas, majd leirom milett a vegkimenetel..

2016. febr. 22. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!