Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Allitolag szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allitolag szerelmes belém a pasim, mégis igencsak ritkán keres, üzen, hív. Sok munkára hivatkozik, tényleg ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés
Mármint ha behavazza őket a munka akkor se kep se hang? És ezt tényleg meg kell érteni hogy így van?
2016. máj. 9. 11:20
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Most hivatkozna arra, hogy épp a barátnőjével van?

Nem, amúgy nem kell megérteni, mert ha fontos lennél neki (de nagyon), akkor szakítana rád időt. Mi is munkaidőban irkálunk neked, nem? Lehet, hogy itt bárkinek fontosabb vagy? XDDD

26/F

2016. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
*a másik barátnőjével
2016. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés!! Szerintem ez becsapás, legalább is engem ilyenkor becsaptak:) Pont tegnap szedem ki harapófogóval az emberből, hogy végül is, ha szeret, akkor miért nem keres, nem érdeklődik stb...erre még mindig nem mondott semmit, és nekem kellett kihúzni belőle. De gyerekek én sosem kértem, hogy mondja hogy szerelmes belém, ő kezdte el ezt a szerelmi hülyeséget erőltetni, én össze se akartam vele jönni!! és írogatott, hívogatott, sms-eket küldött, amíg meg ne szerzett, majd amikor elkezdtem én is megszeretni, akkor meg elkezdett lekoptatni. de azt ne kérdezd, hogy ez miért jó neki! én arra fogtam rá, hogy hülye. Amúgy nem minden pasi ilyen, és ez tök mindegy hogy fiú vagy lány, egyszerűen gyáva, bizonytalan.
2016. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki igazán szeret az keres!

Mi is a legvadabb meloidoben is irunk egymasnak pl wc szunet szeretlek v ilyesmi :-)

2016. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem mondanék ilyeneket, hogy ha igazán szeret, akkor ... akármi. És a helyedben nem is hallgatnék random emberek jó szándékú tanácsaira.


Minden ember más. Akivel ezt meg kell beszélned az a párod. Nem kell fenyegetőzni, vádaskodni. Meg kell mondanod neki normális hangnemben, hogy mi a helyzet.

Szeretnéd, hogy többet keressen? Beszéld meg vele.

2016. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden ember más, itt tényleg az a megoldás, ha leülsz vele megbeszélni, higgadtan, nem számonkérően.


Magamból és a férjemből kiindulva nem gondolnék egyből semmi rosszra, mi sem üzengetünk egymásnak smsben/whatsappon/telefonon, csak ha van valami megbeszélnivaló.. Távkapcsolatnak indult, de akkor sem tettük, volt, hogy napokig nem beszéltünk, mégsem volt belőle gond, épp elfoglaltak voltunk mindketten és egyszerűen rühellünk pötyögni és telefonálni, a Skypeot sem erőltettük állandóan, hisz mindkettőnknek elég sok dolga volt.. Mégis szerettük, szeretjük egymást, hiszen valahogy csak eljutottunk összeköltözésig és házasságig :)


Munkában rá se nézek a telefonomra órákig (igaz, otthon sem, volt, hogy két napig le volt merülve hétvégén, sé fel se tűnt :D), nem akarok kizökkenni a munkafolyamatból, gondolatmenetből, de dolgoztam olyan helyen is ahol pl nem is nézik jó szemmel, ha elöl van a telefon. Nem mindenki igényli a nonstop egymáson lógást, de ez még messze nem jelenti azt, hogy nem szeret.

2016. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen típus, hány éves. Például apámról biztosan tudom, hogy dafke sem fog munka közben anyuval telefonálgatni és ezt anyu el is fogadta. Persze azért beszélnek telefonon, ha úgy adódik, de apu nem szokta anyut felhívni, hogy most akkor hányra is ér haza, stb...
2016. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!