Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennete a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennete a helyemben? Van egy fiu, aki nagyon tetszik nekem. Mar mar szerelmes vagyok bele. ( ami nalam nem igazan volt meg! ) de viszont nagyon ritkan latom mostanaba.

Figyelt kérdés

Sokszor ha megyek boltba nezem a hazukat hatha kint van e, de csak egyszer lattam, akkor is kocsibol. :/

mindig meg nem nezhetem a hazukat.legutobb ket hete talalkoztunk, tarsasagba, de nem beszelgettunk csak lattam hogy nagyon nezett, meg mondtak is. Neha en is raneztem 1-2 mp-re elkaptam a tekintetet, de olyan volt, mintha zavarba lett volna... A baratnom szerint tetszhetek neki, de felek csak azert mondja hogy vigasztaljon. :/ ( ilyeneket csinalt a fiu: elottem cikizte az egyik baratnomet, es kozben mosolyogva ramnezett, piszkalta a cuccaimat, egyszer a vallamra hajtotta a fejet, amikor egymas mellett ultunk tolem kert segitseget. (de megtudta hogy szerelmes vagyok bele ) kerlek segitsetek !

u.i.: bocsi hogy csak most nem tudtam ekezettel irni es hogy ilyen hosszura sikeredett :))


2012. aug. 25. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy Kerti Törpe és nem él!!!
2012. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kimondottan tetszel neki, s kerlek probalj meg kommunikativabb lenni, legyen batorsagod elkerni egy telefonszamot tole, foleg, ha mar segitseget kert toled, pl. azzal a kifogassal kerd el a szamat, h talan valamikor neked is szukseged lenne az o segitsegere.

Ne szalaszd el az eselyt, mert en is mindig feloskodtem, aztan 19 evesen lett emiatt baratom.

2012. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! :))
2012. aug. 25. 22:37
 4/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni, hogy elhataroztam hogy el fogom neki mondani hogy tobbet erzek iranta mint baratsag.. ( nem pont igy ) csak ha meglatom rogton ledermedek nagyon felek ://
2012. aug. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!