Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme tovább hajtanom vagy mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj egész jól elvagyunk, tök sok mindent megbeszélünk egymással. 1 hónapja fent voltam nála piálgattunk egész jó este volt mindketten élveztük persze engem kicsit túlhajtott a férfi ösztön meg akartam ölelni és magamra húzni, ekkor kicsit leállított és kiderült van egy szexkapcsolata egy sráccal akivel amolyan se veled se nélküled kapcsolata van már közel 1 éve. Ekkor mondtam hogy jó akkor hagyjuk és ne is beszéljünk egy ideig.

A múlthéten összefutottam vele egy buliba és megbeszéltük a részemről mi volt az a hirtelen eltűnés és felhozta hogy már nem beszél egy ideje a sráccal. Az lett az este vége hogy lefeküdtünk és másnap több biztató jelet adott rá hogy folytatnunk kéne. Azóta többször kerestem, de elég passzívvá vált abszolút nem érdeklődik felőlem és azt gyanítom még mindig van valami a csávóval. Most egy ideje nem kerestem nem akarok túl pióca se lenni.



2016. máj. 9. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Annyira nem birom ezt a pasikban. Tök jól elbeszélgettek,haverok vagytok,erre ráhajtasz.. De nem sikerült megdgni, akkor hozzá se szólsz.. Ezek után mit vársz?
2016. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi, de ez a lány nekem kicsi könnyűvérűnek tűnik. De egyáltalán mi az, hogy "folytatnunk kéne". A szexre gondolsz, vagy arra, hogy esetleg kapcsolat is lehetne belőle? Mert nem mindegy.


Amúgy meg bármi is a szándékod, állj elé és szegezd neki a kérdés, hogy szerinte mi volt köztetek az a múltkori dolog, és akarja-e, hogy legyen folytatás.

2016. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szex megvolt kapcsolatról beszélek
2016. máj. 9. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:

a lefeküdtünk alatt szexet értek csak kicsit

disztingválva fejeztem ki magam

2016. máj. 9. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarsz tőle, akkor állj elé és mondd meg neki, aztán ő úgyis megmondja majd, hogy ő mit akar. Az első válaszolónak meg igaza van. Nem kellett volna "lelépned", miután nem sikerült magadra húznod. Nem lehet, hogy megsértődött? Főleg azért, mert most sem nagyon keresed. Arról ő meg nem tud, hogy te csak azért tartod magad, mert nem akarsz pióca lenni. Több, mint valószínű, hogy azt várja, hogy teperj érte.
2016. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eddig se hajtottam volna egy olyan csajért, aki valaki dug csak élvezetből, 0 érzelem nélkül.


Bocs de ezt az én gyomrom nem veszi be, én se csinálok ilyet így teljesen jogos az elvárásom.

2016. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes. Így közelebbről megismered, és el tudod dönteni, mit is akarsz tőle; Csak szexet, vagy valami többet is...
2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!