Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra felkeresni az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra felkeresni az exem, lenne bármi értelme?

Figyelt kérdés
3 éve találkoztam vele, ő volt az első csók az első szerelem s mai napig erős érzéseket táplálok iránta, szinte nem tudok mással tovább lépni. 18 vagyok, szóval elég gyerek szerelemnek indult, s nem is tartott sokáig csak pár hónap, aztán szakítás. Viszont az első két évben mindig vissza találtunk egymáshoz,aztán kiment külföldre.Olyan dolgokat hozott ki belőlem amiről álmodni sem mertem volna, s sajna nem csak jó irányba. Utoljára eléggé megaláztam magam annó, a fejébe vágtam, hogy csak egy barom, aki meg akart fektetni s annyira nem is érdekeltem, semmit nem mondott rá, csak az, hogy ő ilyen. Aztán kicsit megketgültem s barátnőm kamu facebookján bejelöltem, miután a sajátomon kitöröltem(tudom, hogy gyerekes) s elkezdtünk beszélgetni, nagyon jó beszélgetések voltak szinte mindig ő keresett. Egy idő után barátnőmmel azt mondtunk, hogy oké akkor szivassuk meg s kamu randit csináltunk, aztán kibújtam alóla s magyaráztam, hogy miért nem tudtam ott lenni. Másfél hónap után bevallottam, hogy én vagyok az, fura beszélgetés volt s azóta csak egyszer beszéltünk, egy éve. Azt mondta akkor, hogy nem vette be a randis dolgot s igazából ott se volt, plusz rá keresett az érettségi eredményeimre, ami furcsa módon ugy nem volt, szóval lehet tudta. Na de a lényeg az, hogy én azt hiszem még mindig szeretem, de az biztos, hogy hiányzik. Tudom, hogy egy eszementnek jövök ki a sztoriból, de akkor úgy voltam vele, hogy ha elvesztem, már mindegy hogy. Ezek után van értelme újra bejelölni? Egy éve nem beszéltünk, mert külföldre ment dolgozni, viszont gyakran látogat haza.

2016. febr. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hol keresett utána az érettségi ereményedre??
2016. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Interneten
2016. febr. 18. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

és mit keresett ott az eredmény?

nade rátérve a gondodra. nem túl egészséges ez a hozzáállás. ha keveset gondolkodok és nem finomítom a mondandómat akkor azt mondanám: ki vagy éhezve és azzal akarsz összejönni aki kéznél van. mert relatíve egy ilyen ismerős mégis közelebb van az ágyadhoz mintha nulláról kéne kapcsolatot építened

2016. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam az ágyában, csak majdnem s relatíve messze van.Ez a legfuráb sztori szinte, amit eddig itt láttam, igazság szerint csak ki akartam magamból adni a dolgokat s jól jönne pár tanács, hogy mit szólna ha felbukkanok.
2016. febr. 18. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
keress dugipartnert tényleg inkább, amúgy eléggé gyerek vagy még az biztos, ki találta ki, h a csajok korábban érnek, azt kellene nyakon vágni egy lapáttal. :D
2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lépj tovább. A távkapcsolat még továbbélni sem jó, nemhogy kezdeni! Ráadásul nem vitatta hogy csak dugni akart veled!

Azt bárki megteszi itthon is veled, és nem kell hónapokat várni hogy hazajöjjön!

2016. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!