Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy "tini" kategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy "tini" kategória de már rég nem vagyok gyerek, meg így felnőttként se tudok sok mindent megérteni, mi lehet ugyan a lánnyal?

Figyelt kérdés

5 éve ismerem, 3-4 éve vagyunk barátok, mostanában jó rákattantam, lehet hibásan, igazából ő a tökéletes nő (szóval belső alapján mondom, de ezt most nem sorolom fel, nagyon egy hullámon vagyunk)

sokat is beszélgetünk, de van amikor sokáig nem ír, van amikor meg rendszeresen dumálunk és van hogy intim dolgokról is elkezdünk dumálni... (meg oda vissza megy a beszélgetés, nem kell egy unott macsó dumát nyomni) de most pld elmondása szerint valamilyen fejével kapcsolatos betegsége van (direkt nem írom le, nekem is volt ilyen, tudom milyen rossz) és jó pár napja nem válaszolt :( ilyenkor úgy tudok aggódni miatta <3

Egyébként nála az a ráadás, hogy még a szex se mozgat, inkább összebújás, egy finom csók, ölelés, együtt alvás vagy valami közös program pld túrázás a környéken (ő városi) vagy beülünk pesten egy kávézóba és beszélgetünk, könyvesboltba megyünk :) egyszerűen ha vele lehetek olyan boldog vagyok, még ha max puszi meg ölelés van és nincs köztünk semmi más <3

24F


2016. máj. 9. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
kicsit pontosabban: mi a kérdés?
2016. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!