Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz fiúk vs jó fiúk. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fiúk vs jó fiúk. Miért tartják a nők vonzóbbnak a flegma férfiakat?

Figyelt kérdés
szerintem már sokan feltették magukba ezt a kérdést...miért akarok megkapni egy olyan pasit aki átnéz rajtam?...aki pedig bálványoz engem, hidegen hagy.

2016. máj. 10. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudni, de nagyon szánalmas gesztus.
2016. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Mert a kislányokat úgy szocializálják 16-17 éves korukig, hogy ha egy kisfiú bántja az iskolában, hogy "azért bánt, mert tetszel neki, a fiúk így fejezik ki a szeretetüket és érdeklődésüket" aztán meg egész felnőtt korodban téged hibáztatnak, ha az elcseszett gyerekkori szocializációd miatt a pasid visszaél a helyzetével és sz-rul bánik veled :)
2016. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Ha egy hét alatt ki tudná magát gyúrni Pumped Gabó, nem érezné akkora sikernek, mintha évek alatt sikerülne neki.

Ami könnyen jön, azt kevésbé becsüljük.

2016. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"azért bánt, mert tetszel neki, a fiúk így fejezik ki a szeretetüket és érdeklődésüket"

Oh, basszus! Jó tudni ennyi év után, hogy a fél iskolának bejöttem!

2016. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert minden nő azt hiszi, hogy ők majd bizony azért is megváltoztatják a rossz fiút...
2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
A nő biztonságra vágyik, és úgy érzi, ezt hamarabb megkapja egy "rosszfiútól", mint egy tutyimutyi alaktól aki bár bálványozza a nőt, mégis csak azt éri el vele, hogy a nő érezze felsőbbrendűnek magát a kapcsolatban. Klisé, de a nő igenis szeret felnézni a pasijára, szereti tudni, hogy ha este végigsétál vele a sötét utcán, biztonságban van a férfi mellett. Továbbá ezek az ún. "rosszfiúk" általában sikeresebbek is az életben (már amelyik jóra fordítja ezt az adottságát és nem henyél) szókimondásuknak és egójuknak köszönhetően. Míg mások meghunyászkodnak amikor konfrontáló helyzetbe kerülnek, addig ők az élen vannak és nem hagyják magukat. A nő pedig szereti ezt. És tudom sokkhatású lehet sokak számára: attól, ammiért valaki a rosszfiú kategóriába sorolható a társadolom szerint, még nem biztos hogy flegma is. Vagy ha az, akkor sem a nővel szemben, akit szeret. A nőt bálványozza, és tenyérén hordozza, de több mint valószínű, hogy ezt nem veri nagy dobra.
2016. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Én azokat a jófiúkat szeretem akik csak a kedvemért rosszfiúk az ágyban.
2016. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

6-os ezt a hülyeséget hol olvastad ba+?

Hülye vagy

2016. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

#6

Uber bullshit

2016. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
A rossz fiúk gátlástalanul, határozottan és kízárólag szexre mennek, nem lacafacáznak, mint a jófiúk, és pontosan ez az -ami a mesével ellentétben- annyira bejön a nőknek. Más kérdés, hogy utána persze áldozatnak akarják beállítani magukat, miközben pontosan tudhatják, mi lesz a vége. Ezen felül a rosszfiúk messze jobban néznek ki és a nőknek sokkal fontosabb a külső, mint bármi más, elvégre azt az ösztönt örökölték, hogy csak a legjobban kinéző pasikkal foglalkozzanak, mindenki mást ignoráljanak.
2016. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!