Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők mért csodálkoznak azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért csodálkoznak azon, ha flegmán viselkednek és utána a férfi is flegma lesz velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm a héten elég bunkón viselkedett velem erre fel ma én is flegma voltam vele. És még én kaptam meg, hogy mért viselkedek vele flegmán meg kiábrándítóan. Oda működhet, de vissza már nem? Baj, ha visszaadom neki amit ő is adott?
2015. júl. 25. 13:48
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
velük
2015. júl. 25. 13:48
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert bunkó,vagy megvan neki.
2015. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
35%
Mert megbeszélni vele, hogy mi a bajod az túl egyszerű lenne. Nem értem, hogy minek az általánosítás és hogy mi ez az óvodás felfogás, hogy nesze, visszaadom neked amit tőled kaptam. Ez már abban az életkorban sem működött.
2015. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert lehet volt rá oka. Aztán Te nem vetted magad észre és még rontod a helyzetet azzal, hogy Te is flegmázol vele. Miért nem ülsz le vele és beszélitek meg, minthogy flegmáskodtok egymással?
2015. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mert ő aztán megbeszélte velem mi a baja, baszott írni.
2015. júl. 25. 13:52
 6/32 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem vágod ki azt a hisztis pi_csát?
2015. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha Ő nem kezd neki, akkor Te kezdj el vele beszélni. Lehet annyira nagyszerű a természeted, hogyha megakart beszélni veled eddig is valamit, akkor rögtön robbantál vagy idővel elkezdtél vele veszekedni és ettől inkább megkíméli magát, nem? Ilyen nem fordulhatott elő? :D
2015. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ha a nő ordibál, akkor a férfi a hibás...


-.-"


11/N/L

2015. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Lehet annyira nagyszerű a természeted"


Nincs baj a természetemmel, ellenben ő nagyon hisztis. Ne fantáziálj!

2015. júl. 25. 14:23
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak te gondolod így és Te nagy struccpolitikus vagy, aki inkább csendben szőnyeg alá seperné a problémákat :)
2015. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!