Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb baratomba, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A legjobb baratom egy 19eves lany mar vagy 2 eve ismerjuk egymast, majdnem minden nap egyutt vagyunk es hetvegenkent meg egyutt is alszunk stb. olyan mintha az ikertesom lenne komolyan neha ijeszto ugyanugy mukodik az agyunk, tudom hol van ha eltunik, mibaja, izlesunk mindenben megegyezik stb. es az utobbi par honapban minta meg kozelebb kerultunk volna, mindig teszi fel a kepeket ahol egyutt vagyunk, legutobb mar oleles is volt az agyban. es igazabol rajottem, hogy vele szeretnek lenni. Talan ez az elso, hogy valakit tenyleg szeretek, es nem csak a kinezete miatt vagyok egyutt vele.

Eddig mindig ilyen osszevissza kapcsolataim voltak, mert mindig csak arra mentem, hogy jol nezzen ki mikozbe belul olyan egyszeruen osszetettek voltak. es azthiszem most es most tenyleg mukodne vele, nagyon elvezem a tarsasagat, es nagyon beleszerelmesedtem, talan elosszor erezem azt, hogy valakit igazan szeretek.


Most a kerdes az az lenne, hogy hogyan vezessem fel ezt a temat? hogyan mondjam el neki? pl holnap is talalkozok vele es szeretnek holnap beszelni vele..

felveszem kocsival, szerintem elmegyunk vasarolgatni, bowlingozunk egyett aztan kajalunk valamit es hazaviszem. mikor mondjam el neki?

(bocsi ha nagyon szar a magyarom, mar nagyon regota elkoltoztem)


20/F


2016. máj. 11. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
És még nem mozdutal rá?együtt aludtal vele?és nem kezdeményeztél?....
2016. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig kapcsolatban volt o is, meg en is szanaszet, o kb 2 honapja van meg csak egyedul. most nekem nem sex partner kell:D hanem baratno. Amugy meg mindig valaki mas hazaban alszunk nagy lehetoseg nem is lett volna
2016. máj. 11. 07:04
 3/4 A kérdező kommentje:
attol fugg hol kotunk ki hetvegi bulizasok utan:D
2016. máj. 11. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megbeszélni, csak érezzétek jól-felhőtlenül magatokat :)

aztán egy jó pillanatban fogd meg a kezét és smárold le!


kész!

2016. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!