Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátnőm fiújába?

Figyelt kérdés
Az van hogy egyre többet beszélgetek a fiúval és egyre jobban szerelmes leszek belé. Nagyon helyes aranyos kedves és érzelmes fiú csak nem engem szeret hanem a legjobb barátnőmet. Szerintetek mit tegyek??

2015. ápr. 17. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Felejtsd el a fiút, mert már van valakije, aki történetesen a legjobb barátnőd. Gondold magad a barátnőd helyébe, mit érezne, ha megtudná...

Inkább beszélgess vele kevesebbet, mármint a fiúval.

2015. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a barátnőm nem szereti a fiút
2015. ápr. 17. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Baszni fogtok!
2015. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. ápr. 17. 17:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert tényleg szeretem a srácot de nem akarok megbántani senkit sem. De elég nehéz mert egy edzésre járok a baratnőmmel meg a baratjával
2015. ápr. 17. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:

A dolognak két lehetséges kimenetele lehet.

1.Elfelejted a srácot,mert mégiscsak a legjobb barátnőd pasija.Persze most az érzelmeid miatt azt érzed hogy a barátnőd nem szereti,te jobban illenél hozzá,stb.

2.Ahogy már valaki írta előttem,baszni fogtok.Rányomulsz egy kicsit a srácra,és megdugatod vele magad.

2015. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még csak 12 vagyok
2015. ápr. 17. 21:38
 8/13 A kérdező kommentje:
*13 csak félreírtam
2015. ápr. 17. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont inkább a tanulásra koncentrálj.Pasizni ráérsz később.
2015. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbálkozz más, szabad fiúknál. Ismerd meg őket, figyelj a gondolkodásukra, 3-4 srác "tanulmányozása" (ártatlan randizgatások) után valamelyik irányában megrezdül benned valami és azt veszed észre, hogy meglepő mértékben halványodik benned a barátnőd "pasija" irányában fennálló érzés. Régi tanulság, hogy kutyaharapást szőrével.

Máshová nem tudsz átiratkozni edzésre, hogy ne legyen a srác szem előtt?

2015. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!