Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 évesen komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen komoly kapcsolat vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon jól kijövünk, megbízható, figyelmes, hosszú távra lehet vele tervezni. De nem vagyok szerelmes és éppen emiatt sokszor érzem azt, hogy szakítani kellene, pláne hogy lelkiismeret-fúrdalás gyötör, ha más fiúval flörtölni kezdek. Sokszor képzelem el, hogy milyen lenne mással. De maga a kapcsolat jó, mindent meg tudunk beszélni és nincsenek veszekedések se. Érdemes mindezt a stabilitást eldobni pár év rózsaszín ködért?
2016. máj. 11. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok.
2016. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 évesen lett barátom, az első. Alapvetően sose volt rózsaszín köd, inkább csak kötődtem hozzá, mert elfogadott olyannak, amilyen vagyok, míg mások nem, meg önmagam lehettem mellette. Én sem voltam szerelmes, és én is flörtöltem másokkal és emiatt tudtam, hogy ennek úgyis vége lesz, hiszen eleve ha másokat "keresek" akkor a saját kapcsolatomban nem találom meg azt amire szükségem van. Egyébként vége is lett, és utólag azt mondom, hogy sokkal hamarabb kellett volna meglépjem a szakítást, mint húzni még évekig.

Szerintem meg kell találnod a számodra megfelelő embert, és így mellette a fentebb leírtakat nem fogod érezni.

21/L

2016. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes! A ti kapcsolatotok nem vezet sehová, bezzeg egy olyan amit igazi szerelemre alapoznak!
2016. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!