Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteg vagyok Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok Szerintetek? Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
Szeretem az exem 2 évig eggyütt voltunk fél éve vége minden nap gondolok rá ha bele gondolok hogy más csinálja vele azt mint én régen hányinger el kap. úgy érzem beteg lettem önkárosítás gondolata kisért hónapok óta mar egyre gyakrabban és komolyabban más nők nem érdekelnek ugyanúgy mint eddig nemtudom magam túl tenni a napokban hatványozottan kezdett romlani minden már gyógyszerekre van szükségem hogy el kergessem azt ami a fejemben van nem birom tovább. F

2016. máj. 12. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Velem detto ugyanez van, 3 évig voltam vele, mindennél jobban szerettem/szeretem de ő átugrott egy másik faszra. Nekem is folyamat ilyen dolgok kavarognak a fejemben. Hiába próbálok másra koncentrálni és elterelni a figyelmem így is folyamat előjönnek az emlékek.
2016. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 90-ben született F.. ***** válasza:
69%

1.5 éves kapcsolat után 2 évig nem tudtam más lányra nézni és további 3 év kellett ahhoz, hogy már egyáltalán ne érdekeljen az a bizonyos leányzó.


Nem mondom. Amennyiben most szembe jönne velem és elhívna 1 akármit meginni, akkor sanszosan igent mondanék.

2016. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen beteg vagy! Kérj segítséget!
2016. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Agyilag vagy beteg, arra pedig nincs semmilyen gyógyszer.


A te életed, ha neked ennyit ér az időd, hogy ilyen sz..rságokra elpocsékolod, hát ámen. De minél több időt pazarolsz el ilyenre, annál kevesebb marad a jó dolgokra.

A tegnapi és a fél évvel ezelőtti napok már nem jönnek vissza.


Itt egy új nap, ha valamit tenni szeretnél, akkor kezd el ma: VÁLTOZTASS EZEN A HELYZETEN! ZÁRD LE A MÚLTAT!


De ha neked jól esik, akkor emészd továbbra is magad, ezt hívják ÖNSAJNÁLATNAK, most pl, ezzel a kérdéseddel is ezt csinálod, hogy sajnáljanak téged.


Az élet megy tovább, fogadd el, zárd le a múltat, és élj.


A te döntésed, hogy mit csinálsz, de a te felelősséged is!

2016. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem agyilag, hanem lelkileg. Érzelmi sérülés.
2016. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj arra ha vége lett köztetek minden nem ő az igazi őt még várnod kell és ha a lány mással van már nem szeretett igazán és mindig gondolj a rossz dolgokra mikor veszekedtetek a szakításra és elfogod felejteni tanácsolom hogy lógj többet a haverokkal beszélgess a szüleiddel erről és meglátod hamar kimegy a fejedből! Hajrá
2016. máj. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!