Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osztrák barátom van 2hòna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fzsuzsanna kérdése:

Osztrák barátom van 2hònapja és sokszor nem tudom, hogy magyarként mennyire tervezhetek vele komoly kapcsolatot? Valakinek van hasonlò tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Nem ez lenne az első eset, hogy két különböző nemzetiségű ember jött össze. Ilyenkor egy helyre szoktak költözni és ott élnek. Nyilván a kapcsolat erőssége dönti el, hogy mi lesz a vége.

2016. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kerdezo? Egy orszagban eltek? Beszeltek kozos nyelvet? Ezeken akadhat meg leginkabb a dolog. Nekem sem magyar a parom, es egy 3. orszagban elunk, itt ismerkedtunk meg. Nekunk ebbol nagy gondunk sosem volt, mert megertettuk egymast es mindkettonknek volt munkaja/egyetem. Persze nem konnyu, h a csaladjaink sem egymast, sem a parunkat nem ertik, meg vannak kulturalis kulonbsegek pedig europai. Sztem alapvetoen nem ezeken szokott bukni egy kapcsolat, hanem mint az elejen emlitettem, h tavkapcsolatnak indul, fiatalok vagytok, es elfejlodtok kulon iranyba az egyetemre meneskor, vagy a munkaba allaskor
2016. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem azon múlik, hogy ő osztrák, te pedig magyar, hanem azon, hogy mik az elképzeléseitek, mit vártok a kapcsolattól... Vele beszéld meg inkább.
2016. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi. Ha problémátok lesz, az nem azért, mert különbözik a nemzetiségetek :)
2016. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén magyar létemre komoly kapcsolatot nem tudnék osztrák nővel, vagy bármilyen más nemzetiségűvel elképzelni. A nyelvi akadályok miatt.
2016. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
30 vagyok ,ő 29.èn kint dolgozom ausztriàban,a munkahelyemen ismerkedtünk meg.Csak sokszor hallani,hogy az osztràkok sokszor lenèzik a magyarokat,ezèrt vagyok bizonytalan
2016. máj. 13. 09:55
 7/14 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok. Nálunk van több osztráknak is lengyel felesége. A cégnél jöttek össze. Van aki már babát vár.

Olyan ismerősöm is van aki norvéghoz ment feleségül, 1 éves babájuk van. Szóval ez inkább emberfüggő, hogy lenézik e a más nemzetet nem tudom én még ilyet nem tapasztaltam.

Én ahogy írtam nem jönnék össze külföldivel, nem hinném hogy teljesen át tudnám adni a személyiségem, valamint az övét tökéletesen megismerni egy idegen nyelven. De ízlések és pofonok...

2016. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo ennyi idosen ne butaskodj mar h ilyen sztereotipiak miatt aggodsz. Minden kapcsolat mas, nem lehet igy altalanositani. Nekem van nemet ismerosom akinek ukran felesege van na es? Amugy az egyik valaszolonak, ha kint elsz es folyekonyan beszelsz, dolgozol az adott nyelven, akkor el lehet erni arra a szintre h ez nem akadaly. Ha kepes vagyok egy felelosseg teljes poziciot betolteni, elvegeztem egy egyetemet ezen a nyelven, akkor nem pont a parkapcsolatomban lesznek nyelvi gondok. Van az a szint, h mar tok mindegy h az anyanyelveden kell beszelned, vagy az adott orszag nyelven.
2016. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor vszìnű csak èn fogtam ki egy nehèz esetet.Alig lehet vele megbeszèlni dolgokat,elèg zárkòzott.egyszer nagyon kedves velem,aztán meg elzàrkòzik
2016. jún. 4. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
De nen azert mert osztrak, hanem mert ilyen a termeszete. Mellesleg rengeteg pasi ilyen, ez eleg tipikus, ilyenkor van az, h ossze kell csiszolodni
2016. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!