Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már szexelt duci lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már szexelt duci lányokkal annak mi a tapasztalata velük, komoly kapcsolat kizárva, maximum laza? 25/N

Figyelt kérdés
Én rám eddig nem volt panasz, de kicsit nehezen ismerkedek és ezért egy kapcsolat elején mindig félek, meg feszült vagyok. Lehet így esélyem komolyabb kapcsolatra is vagy csak laza párkapcsolatra lennél benne egy duci, de csinos lánnyal? 25/N
2015. szept. 13. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem sok mindent tudok mondani. Cm kg esetleg?
2015. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Szexeltem két duci lánnyal, egyiknek esélyt is adtam kapcsolatra, és azóta úgy döntöttem, hogy többet se komoly kapcsolatra nem kell duci, se szexre.
2015. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én egy viszonylag hosszú (5 éves) kapcsolatban voltam egy duci lánnyal, ő is sokat problémázott az elején az alakja miatt, de sikerült megnyugtatnom hogy nincs félni valója semmitől. Szóval Te se aggódj, igaz hogy fiatalabb vagyok nálad egy picit, de biztosan vannak a számodra megfelelő korosztályban is ilyen srácok :) 22/F
2015. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves laza kapcsolatom volt egy ilyen lánnyal. Odaadó volt, jól éreztük magunkat egymással. Bármikor belemennék újra egy hasonlóba.
2015. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:

dehogy is,

nincs kizárva

azért mert duci vagy........sőt

2015. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyiknél sem azért zártam ki a komoly kapcsolatot, mert teltebb volt. Korábban együtt voltam egy duci lánnyal 2 és fél évig, a mai napig hiányzik vele a szex. :)


21/F

2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Marha jó, a szexet említi a legtöbb díszpinty mint hiányt a ducikákkal. ducilányok fogyjatok már le ne használjanak benneteket ezek a nem is tudom mik.
2015. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szexel sose volt gondom, szerintem minden partnerem élvezte a szolgálatomat, de komolyabb kapcsolatot több nem akart. Pedig nem vagyok kövér, csak kicsit duci. Persze csinosan és nőiesen öltözködök mellé, nem ilyen elhanyagoltan.
2015. szept. 13. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es, nem, nem csak a szexet hiányolom, hanem például sok olyan más dolgot is, aminek még köze volt a testéhez :) És sok olyat is, aminek nem. De nem fogok neked magyarázkodni, tény, hogy némelyik duci lány tud valami olyasmit az ágyban, amit senki más nem, és többnyire azok, akik elégedettek a testükkel :)


#6

2015. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!