Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az már szerelem ha minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már szerelem ha minden nap eszembe jut a nő és gondolok rá?

Figyelt kérdés
38 F
2016. máj. 12. 14:53
 1/8 90-ben született F.. ***** válasza:
nem
2016. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is minden nap gondolok a sörre és mégsem vagyok... várjál, de mégis. Igen ez szerelem. <3

24/l

2016. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az én értelmezésemben nem az, ez még a vonzalom kategória.

Szerelemnek azt tekintem, amikor már elég jól ismerem a másikat (sok időt töltöttünk együtt különböző helyzetekben, ismerem a különböző szituációkban adott reakcióit, a viselkedését, a gondolkodását, az értékrendjét), tehát a VALÓS énjét szeretem, nem pedig egy ideált. És a szerelemhez nekem az is hozzá tartozik, hogy önmagamat is szeretem vele, általa, tehát azt a valakit, akit kihoz belőlem.

Nálam ez csak párkapcsolatban működik.

De van, akinek már az is szerelem, ha meglát az utcán egy számára külsőleg vonzó személyt. Nem vagyunk egyformák.

2016. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. a #3-as nagyjából jól leírja.
2016. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ha már ismered mondjuk 7-10 hónapja. Ismered a negatív/ pozitív oldalát is, kedveled/vonzódsz is hozzá, vannak szép/ szomorú emlékeid is, nem tudod őt hová tenni. Ha megszakad a kapcsolat, de gondolsz rá, sokáig, nem megy a felejtés, akkor igen.
2016. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-assal nem értek egyet... csak párkapcsolatban működik. Hát nem.... a másik hibáit, gyengeségeit, szokásait, vonzó tulajdonságait,"defektjeit" 6-11 hónap alatt fel lehet térképezni egy közeli kapcsolatban. A kérdésből nem derül ki, milyen régi az ismeretség. Persze, ha meglátsz az utcán valakit, és csak rá gondolsz utána fél évig, az szexuális vonzalom, de ha fél/egy éve ismersz valakit, beszélgettél vele mélyebb szinten, és csak rá gondolsz, utána minden nap, az lehet szerelem. Hogyne lehetne.
2016. máj. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az
2016. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!