Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van igazság abban amit gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abban amit gondolok? Mit gondoltok erről 23/L

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy mostani gondolatomhoz, véleményemhez hozzá tudjatok szólni szeretném belinkelni egyik előző kérdésem és annak magyarázatát.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Mennyire gondolom jól az alábbiakban leírtakat? Van igazságom benne?


Én bocsánatot kértem a beteg fiútól. Elmondtam mindent amit ehhez tudok fűzni. Azt is megírtam, hogy megértem, ha nem akar ezek után ismerkedni, de mindenféleképpen írjon valamit vissza....

Ha mást nem annyit hogy elvagyok kakilva. stb. Én ezt megfogom érteni és akkor soha többet beszélnünk egymással. Mert én nem vagyok olyan aki írogat más embernek vagy kezdeményezz bármit is.

Ő nem írt vissza annyit se hogy le vagyok kakilva vagy valami hasonlót.


Na most szerintem


1 Elég volt ahhoz két hónap beszélgetés hogy megismerjen annyira hogy egy nem az szava járásom mit a fiú írt a nevemben, kettő meg annyira sokat beszélgettünk hogy megismerhetett annyira hogy én nem írnék olyat neki amit a fiú írt.


2. Nem akarom magam fényezni mert ez lenne a természetes. A fiú sokszor mondta milyen rendes vagyok hogy amikor ő rám írt vagyis ő kezdeményezte a beszélgetést, hogy visszaírtam neki mert sokan bántották már életében a külseje végett meg hogy hiába irkál a lányoknak nem igazán írnak vissza se neki. 4 éve van fent és csak egy lánnyal találkozott az se sikerült fényesen stb.


Én akkor írtam neki mindig ha ilyen téma merült fel köztünk, hogy természetes, hogy visszaírtam. Attól hogy beteg és így nézz ki még értékes ember. Sőt azt is mondtam csak meg kell szokni külsejét. stb.


3.Tényleg nem akarom magam fényezni de én adtam neki esélyt az ismerkedésre is ez így a természetes a számomra. Sajnos az a tapasztalatom szerint és ő és mondta, hogy a valamilyen betegségben szenvedő embereket akár legyen jobban vagy kevésbé látszó a dolog piszkálják, vagy ha nem is piszkálják csak nem keresik a társágát akár levegőnek nézik.


Mai világban már sok ember azért is piszkálja a másikat vagy összesúg a háta mögött ha az ember külseje eltérő az átlagostól például duci, kövér, túl vékony, vagy valami a testén nem előnyös.


4. Most teljesen mindegy, hogy ha találkoztunk volna hogy csak barátok lettünk volna vagy kialakult volna több is vagy maradtunk volna még az interneten, Amikor két ismerősömnek megmutattam a képet kivel beszélek mert én nem szoktam senkinek se beszélni az életemről, de addig nyaggattak míg képet mutattam róla. Elmondtak csúnya, meg Úr Isten hogy néz ki.....Meg hogy ilyen szép csinos és okos nő miért álltam szóba vele. Pedig engem még viszonylag értelmesebb emberek vesznek körül.


Én ekkor elmondtam az ismerőseimnek

1 nem tartom magam szépnek, de ha az is vagyok előbb utóbb elmúlik mert megöregszem.

Ő is ember és nekem szimpatikusnak tűnik stb


Véleményem szerint 1.-es, 2-es, és 3-mas pontot vesszük figyelembe legalább annyit megérdemeltem volna, hogy annyit írjon le vagyok szarva.... stb


Most én is legyek olyan mint saját bevallása szerint életében megforduló emberek többsége hogy vagy piszkálták vagy levegőnek nézték.

Vagy én is lettem olyan mint az a rengeteg lány kinek írt négy év alatt meglátták a képeit és vissza se írtak.


Már nem is érdekel ez az egész.



2016. máj. 2. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Én még egyikre se válaszoltam. Még nem unod azt a témát? Egy felnőtt 23éves vagy. Nem lehet azt felfogni ,h a beteg srácot nem érdekled????
2016. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
49%

Egyáltalán nem értek egyet az első kettővel. Mert pont azok az emberek pont ami az első két válaszoló soha nem állnának szóba sérült vagy emberrel.


Igazad van nagyából amiket leírtál. Én jó magam 10 évig dolgoztam sérült és beteg emberek mellett, a segítésükkel foglalkoztam (pszichológiai szempontból). Az tapasztalatom hogy alapjába véve érzékenyebbek és sérülékenyebben. Sajnos nagyon sok atrocitásnak és bántásnak vannak kitéve olyan dologból kifolyólag amiről nem tehetnek emiatt meggyengül az emberekhez való bizalmuk. Sokszor a kedves jó indulatú emberekről és azt hiszik rosszat akarnak. Egy másik részük pedig szimplán nem látja be korlátait emiatt fölényeskednek és nagyzolnak, azt hiszik attól többek lesznek ha nem megfelelően viselkednek. Azt azért meg kell említeni tényleg van rengeteg ember aki nem fogadja el a "másságot" piszkálódnak vagy levegőnek nézik az illetőt.


Viszont foglalkozásomból eredően észrevételem a következő amit itt is észreveszek (amennyit ebből a szösszenetből kiolvasok) a következő:

Vannak olyanok is kik az ilyen jó indulatú, jó lelkű embereket mint te is vagy elmarják maguk mellől ezzel ilyesfajta viselkedéssel.

Ne búsulj te mindent megtettél a jó cél érdekében. Bárcsak több lenne belőled. Látszik rajtad, hogy intelligens vagy.

Mint szakember nem mondhatnék ilyet amit most megfogok tenni de emberileg akkor is mondom. Vigasztald magad azzal, hogy örüljön annak, hogy egyáltalán esélyt adtál arra hogy megismerjen téged akár csak barátként.

Mi a betegsége a fiúnak?


Minden jót!

2016. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 3-as! Miért ne álnék szóba egy beteg emberrel? Van ilyen haverom ,mégis imádom mert egy nagyon rendes ,értelmes és szerethető ember!!!!

A kérdező már egy hete minden nap kiírja a kérdést. Nem igaz ,h nem fogja fel h mi a helyzet.

2016. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

3-as válaszoló vagyok.

Élőszőr is 2.-eshez szólnék nem ugyanazok a kérdések ugyanis minden kérdés magyarázatában található eseménytörténeti változás. Amik úgy mód más megválogatásba helyezhetik az eseménysorozat értékelését illetve fennálló problémák megoldási lehetőségét. Ez kérdés mire most válaszolok nem egy történet folytatása hanem a kedves kérdező egy ismert történet következéséből megvilágít egy gondolatot menetét amire megkérdezi, hogy mennyire jól látja a a helyzetet ehhez pedig belinkelt egy előzményt ami fontos történet ismereti szempontból. A kérdező másik két ehhez az előzményhez való kérdése az egyiket a szerelmes fiú oldaláról kérdi, hogy mit tegyen. A másik kérdésben arra kérdésre próbál választ kapni, hogy tehet- e még bármit hogy fiú megbocsásson.

Jelen kérdésben meg arra lenne kíváncsi a kérdező, hogy az ó belinkelt történethez tartozó gondolatai illetve meglátásai mennyire helyt állóak.

Nagyon helyesen jól megfogalmazott kérdések ok-és eseményhatározók.

2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Én lány vagyok az még fiú, ha nem tudnád f betű az fiú. Tudom ki volt az a ( párom volt). Nekem egy üzenetben szóltak, hogy ez valószínű a párom kérdése volt. Elolvastam is mivel ráismertem a történetre hozzászóltam is szóltam


A következőt:

Én vagyok a fiú állítólagos szerelme. Én tudom szeretsz engem. Az a fiú most nem mondom itt a betegségét és nevét. Egy nem csúnya csak meg kell szokni a külsejét. Kettő nem tehet róla, hogy ez a betegsége. Három nagyon okosnak tűnik így virtuális világon keresztül. Nagyon jó vele beszélgetni.

Az, hogy beszélgettünk és így interneten keresztül szimpatikusnak tűnik az még nem jelent semmit mert ahhoz konkrét véleményt tudjak róla formálni, ahhoz minimum 1 szer látnom kellett volna élőben találkoznom vele.

Tudod azt is nem azért mentem fel az oldalra, hogy találjak valakit és végső soron nem is találtam.

Megnyílni tán azért tudtam jobban neki mint neked mert több volt a közös érdeklődési pont.

Szimpatikus volt és az is lejött hogy okos.

Én nem szerethettem őt hiszen még nem is volt vele személyes kontaktusom. Így egyenlőre annyi véleményt tudok hogy szimpatikusnak tűnt és okos.

Azzal hogy írtál amit írtál neki elrontottad igaz, de nem azért mert tetszett vagy ilyesmi. Csak jó volt olyan emberrel tudok beszélni aki tudta hogy egyáltalán miről beszélek és tudott azokra értelmesen válaszolni vagy reflektálni.

Szerintem interneten keresztül nem lehet senkiről sem végleges véleményt mondani és beleszeretni mert ahhoz személyes kontaktus szükséges.

Igen jó volt hogy volt rá eset hogy két órát beszéltem velem értelmesen és tartalmasan. Ezt jól megcsináltad amikor írtál a nevembe hogy többet ne legyen.

Köszönőm hogy feltesz és értékelem de felnőtt nő vagyok elég értelmes ahhoz hogy eldöntsem találkozok e vkivel vagy nem.

Tudod mit érzek irántad, de azt is tudod hogy kettőnkről mint kapcsolat mit gondolok.

Aranyos vagy édes vagy szeretlek, de tudod mi ezt megbeszéltük jó régen.


Szóval az a párom volt

2016. máj. 3. 15:42
 7/11 anonim válasza:

Kedves 6-os 4-es vagyok. Az amit belinkeltél az a fiú írta ki a lányba szerelmes egyértelmű és nem lány. Azt a kérdést a lány később leírta saját szemszögéből egy új megvilágításban.


A privát beszélgetésünk után a következőt javaslom:


Tényleg megérdemelnéd hogy a fiú legalább annyit írjon, hogy csalódott benned. Az ő betegsége nem látszik elméletileg súlyosnak, de gyakorlatban az egyik legrosszabb mivel teljes külsejére kihat. Igen, hát egy 23 éves fiúnak ezt azért biztos nehéz lelkileg feldolgozni, hogy ilyen a külseje. Igen ahogy kiolvastam a privát üzenetből ő azért próbál kicsit nagyzolni a tudásával. Tudod rengeteg lelkileg sérült ember próbál kifelé mutatni milyen erős abból kifolyólag hátha jobban befogadja a társadalom őt, ha keménynek mutatja magát ugyanakkor lelkileg sérülékenyek. Itt ahogy leírtad ő kezdeményezett és 2 hónapig jól elbeszélgettek megérdemeltél volna egy választ ennyi idő után. A többiről.....

Írtam privátot!


Légyszíves olvasd el!

2016. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most szeretnék vidéki kislány lenni, és azt hinni, hogy az életeben mindenki visszakapja, amit elkövetett mások ellen. Sajnos, ez nem így műxik, pedig biz'isten megérdemelné a srác, aki azt az üzenetet küldte a beteg fiúnak.
2016. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze mert totál ugyanúgy fogalmaztok az állítólagos fiúval...
2016. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Először is nem kamu ahogy te írod. Amikor észre vettem a srác kérdését. Valóban kimásoltam át írtam ahogy én gondolom az meglátásomra. Tényleg rengeteg az átfedés de direkt, hogy netán ki mindkét kérdést elolvasta az rájöjjön hogy én vagyok a fiú szerelme vagyis ugyanazon történetről van szó.

Az okból tettem ezt mert engem a fiú kérdésénél nagyon letámadott egy válaszoló. Igazságtalanak érzem a fiú kérdését is persze ebbe nem tudok beleszólni mert azok az ő érzései.

Amúgy lehetséges hogy megnézte pár fogalmazásomat is azután mert ő nem tud úgy fogalmazni magától ahogy az ő kérdése megvan írva.

Én azzal hogy szinte ugyanazt a leírást írtam csak az érzéseimről.

Azt szeretem volna elérni hogy a kedves olvasók és válaszolók rájöjjenek hogy ugyanaz a történet csak a lány oldaláról vagyis az én oldalamról.

Hogy lássák itt az én szemszögemből is dolgokat ne csak a fiúéról.

2016. máj. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!