Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 1 héttel egy egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 héttel egy egyéjszakás kaland után is csak rá gondolok, akkor beleszerettem?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk azóta,egyikünk sem tervez komoly kapcsolatot,nagyon fiatalok vagyunk(19).De mégis folyton csak rá gondolok és arra az estére...beleszerettem?

2016. febr. 3. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meg is tudod magyarázni,hogy akkor mi ez?:D Fellángolás?
2016. febr. 3. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz ami azon az estén történt, akkor az állapotba vagy szerelmes és nem az emberbe. Boldog voltál és megint az akarsz lenni. Kérdés csak az, hogy kivel tervezed? Ha nem ragaszkodsz a sráchoz, akkor nem......

37F

2016. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fellángolás, egyszerűen jó volt vele a szex. Folytassátok akkor ezt aztán majd lesz valami.
2016. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hm...igen,szerintem csak maga az esemény hiányzik.A srácot nem igazán ismertem előtte,ezért kételkedtem,hogy ez lehet-e szerelem?

Én szívesen folytatnám,viszont úgy vagyok vele,hogy a pasi dolga ilyenkor keresni:D

2016. febr. 3. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Pff. Már szétraktad neki a lábaidat, szerinted mi oka lenne már most pitizni?

Ilyen felfogással soha nem látod többé.

2016. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Manapság már nincs az,hogy "egyéjszakás után felejtsd el,hogy a srác többet akar majd és keresni fog".Volt már néhány futó kalandom és mindig(!) kerestek utána a srácok és komolyat szerettek volna,egyikből 1 éves kapcsolat is lett.Az egyéjszakás ma már nem tabu.

Ezért furcsa,hogy most nem ez a helyzet,pedig láthatóan ő is nagyon jól érezte magát és most nem csak a szexre gondolok.

Ki mondta,hogy pitizzen?Attól,hogy lefeküdtem vele,miért kéne nekem keresni őt?Nem értem a logikát ebben.

2016. febr. 3. 23:09
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mert benned fogalmazódott meg először, hogy ebből lehetne több is... manapság a "hölgyválasz" sem tabu. :P
2016. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!