Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerettek a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek a pasitokkal ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
úgy is, ha véleményt is ad, hogy mit vagy mit ne?
2016. máj. 12. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Alapból nem szeretek ruhát vásárolni, ha szükségem van valamire akkor bemegyek a boltba és minél hamarabb túlesek rajta, egyedül járok, ha bárki jön velem akkor csak több idő.

Van egy öltözködési stílusom, ami már megvolt mikor a párom belém szeretett, szóval elfogadta az ízlésem, nem kell minden egyes darabhoz külön megkérdeznem a véleményét :D

22/L

2016. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Horror, de szerintem neki is az lenne. Ha mindenképp társaságra vágyom közben, akkor barátnőimmel megyek. Max ha szexi rucit akarok, akkor vinném magammal, hogy válasszon.
2016. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Véleményt mondhat, de ha valami nagyon tetszik / nem tetszik, akkor úgyse hallgatok rá.
2016. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyedül szeretek ruhát vásárolni.
2016. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon:D Főleg, hogy látványosan szenved, szerinte mindenben rettenetesen nézek ki, ha pedig valami véletlenül nem áll olyan szörnyen, az "ennyi pénzért lehet is jó".
2016. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Én szeretek..csak szerintem ő ha tehetné elsírná magát vásárlás közben.

Az a tekintet.. "Mikor megyünk már haza?Legyen már vége ennek!" :D


Persze kedvesen velem tart (igaz, kénytelen) ,de neki mindenben szép vagyok, szóval úgy nehéz megítélni, hogy tényleg jó, vagy csak a miharabbi szabadulás érdekében vágta rá.Ha valami nem tetszik, esélytelen, hogy megvegyem.

Akkor inkább egyedül vagy barátnővel megyek, ők megmondják az igazat.

2016. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kínszenvedés.

Azt mondja vásároljak nyugodtan, közben látványosan unatkozik, úgyhogy általában lerendezem azzal, hogy nem láttam semmi érdekeset, és elmegyek egyedül.

Hozzátenném sosem én kértem rá, hogy jöjjön velem.

2016. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm szeret velem vásárolni, és szerencsére tudja, hogy csak korlátozott ideig bírom a nézelődést és vásárolgatást, és ezt tiszteletben tartja.
2016. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ruhat venni ha meg muszaj akkor inkabb egyedul megyek. Ha a baratomnak kell ruhat vennie akkor elkiserem mert mindig ker hogy segitsek mi nez ki jol es mi all neki elonyosen.
2016. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én leginkább egyedül szeretek vásárolni. Nem azért, mert nem szeretem, ha beleszóénak, hanem mert akkor a saját tempómban, kényelmesen tudok vásárolni, annyi mindent felpróbálni, amennyit akarok stb. Párom nem egy divatmániás, és tudom, hogy szenvedne mellettem, ha beszabadulok egy turkálóba. Néha együtt megyünk olyan turiba, ahol vannak lemezek, könyvek is, addig ő ott elmolyol, ameddig én próbálgatok. Ha vminél nagyon nem tudok dönteni, akkor megkérdezem őt is, kb. És akkor mrá hallgatok a véleményére :).
2016. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!