Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha a pasitokkal/férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitokkal/férjetekkel vásárolni vagytok, akkor a párod viszi a sok cuccot vagy hagyja, hogy te cipekedj?

Figyelt kérdés

Csak őszintén, úgyis anonim az oldal :D kíváncsi vagyok, hogy mennyire udvariasak a pasik :)


Persze pasik is válaszolhatnak!! :D


kort is írjatok, köszi :)


2012. szept. 29. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyedül szoktam vásárolni, párom még nincs, szüleim már nincsenek. néha nehezemre esik bevásárolni, de hát muszáj.

28F

2012. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi féle kérdés ez? :D Nekem nem szokta hagyni hogy én cipekedjek :D

19.L

2012. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha lány baráttal is vagyok bárhol, és több cucc is van nála, meg szoktam kérdezni, hogy valamit átvegyek-e...

Egyrészt: Neki is könnyebb

Másrészt: Mi az már, hogy a lány tele van aggatva, én meg csak megyek mellette? :D


De egyébként az meg megint alap dolog, hogy a barátnőmről levegyem (mint férfi) a terheket...

F/17

2012. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen. Én is ezt gondolom, hogy alap dolog. Az én párom se engedné, hogy cipekedjek..néha túlzásba is viszi a dolgot :D de tök sok pasiról tudok, akik nem hajlandóak cipekedni a barátnőjük helyett.. egyik ismerős csávó is inkább tolja az üres babakocsit ahelyett, hogy átvenné a 2-3 szatyrot az asszonytól.

Ezért tettem fel ezt a kérdést, mert úgy látszik nem minden pasinak alap dolog, pedig az kéne hogy legyen.

2012. szept. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!