Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt? Mi értelme így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy pasi,aki nem tudom miért viselkedik így.

Szóval..nem értem mi a célja: szerintem valamilyen formában szerethet engem,mert sok olyan dolgot csinál,amiből én arra következtethettem hogy szerethet (ezekről viszont-ha valakit érdekel-inkább priviben írnék),meg valahogy látszik..más célt nehezen tudok elképezlni,vagyis azt hogy nem érez semmit.

Csakhogy ez a pasi nős..és szerintem nem hagyná el a feleségét.De azt sem gondolom,hogy szeretőt akarna.


Pedig..gyakran úgy néz ki nekem,hogy szeret :(

De akkor miért mutatja ki?

Vagy lehet hogy egyszerűen nem bírja k hogy ne mutassa ki? :/ És nem akar semmit (egyik lehetőséget sem amit írtam) de "jól esik" neki kimutatni?

Lehet hogy neki ez is egy "játék"? (anélkül hogy bármiféle mástki akarna hozni belőle?(szóval hogy se szeretőt,se válást)

Engem tulajdonképpen már kezd zavarni hogy nem tudom mit gondoljak..mert így nem is tudom hogy viszonyuljak hozzá


2016. máj. 13. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi szeret, kimondja! Az a biztos! Ne következtess, ne fantáziálj, ha kimondja akkor igazad volt, de addig semmi...!

ne kérdezd meg, mert csak lejáratod magad. Ha már több mint 3 hónapja "együtt avgytok"(vagy mi...) és még nem mondta ki, akkor már nem is fogja. Szeret veled lenni, de nem fog elválni, nem fogja veled meghódítani a világot, csak jól érzi magát veled. Elfeledteted vele a hétköznapokat és talán több önbizalmat vagy kielégülést nyújtasz neki. Viszont nehogy azt hidd, hogy ez jó dolog. Én vagy bármelyik más ember a földön nemtől függetlenül ezt megalázónak találná. Igazából csake gy ember avgy, akit leakasztott, de ha elhagyod talál még másik 3-at. Nem a személyiségedet szereti, hanem amit neki adsz. Ha így lenne, akkor már kimondta volna.


Nem ítélkezek, de miért kell belemagyarázni avgy odaképzelni valamit, ami nem is létezik? Ezt csinálják nők ezrei... Miért nem tisztelitek magatokat annyira, hogy eleve nem is jöttök össze nős csávóval és utána nem sértődtök meg rá, ha rátok un??


Bocsi. Komolyan. Tiszteld magad és mások is tisztelni fognak!

2016. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én tulajdonképpen nem jöttem vele össze.Nem járok vele,nincs köztünk semmi.

Találkozok vele,de nem úgy,olyan célból.És nem is randizunk.

(Most nem akarok minden részletet leírni,de nem is magán jellegű dolgok miatt találkozunk)

2016. máj. 13. 23:22
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ebben a felállásban csak a sérült önbecsülését akarja helyreállítani, vagy legyezgeti a hiúságát az, hogy látja, hogy imponál neked a dolog.

Értelme mondjuk nem sok van.

2016. máj. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!