Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdekel most, ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel most, ha eddig nem érdekelt a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit lassan 1 éve ismerek. Elég hamar nyilvánvalóvá vált, hogy szimpatikus vagyok neki és talán belém is szeretett. Sokszor hívott, hogy találkozzunk, de általában nemet mondtam neki, mivel részemről ez a jellegű szimpátia nem volt meg a srác felé és nem akartam, hogy félreértelmezze a dolgokat. Az 1 év alatt összesen, ha háromszor találkoztunk, akkor is 1-2 órákra csak. Később konkrétan meg is mondta nekem, hogy ő többet szeretne tőlem, de mondtam neki, hogy részemről nem lehet több, nem úgy érzek. Viszont online nagyon sokat beszélgettünk ezután is, szinte napi szinten, nem szakította meg velem a kapcsolatot. ÉS szerettem is vele beszélgetni.

Viszont nem olyan rég kaptam tőle egy üzenetet, hogy úgy érzi, meg kell szakítanunk a kettőnk között fennálló kapcsolatot, mivel én nem tudom felé azt nyújtani, amire ő vágyna, így felesleges ezt tovább húzni. Azóta egyáltalán nem beszélünk, semmi interakció. És nem értem miért, de valamiért nagyon hiányzik, mintha hirtelen én is elkezdtem volna érezni iránta valamit :( Miért van ez? Korábban még nem tapasztaltam ilyesmit.

23/N



2016. máj. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hiányzik az "úgyis olyan béna, hogy sosem megy el mellőlem, szóval használhatom lelki szemetesnek" érzés, mert most kivel lesz a sok duma...


Ha újra beszélnétek menne a friendzone-ba, ahol eddig is volt.

2016. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmi bántót nem akarok megfogalmazni, de tényleg neked most az hiányzik, hogy nincs kivel beszélgetni, és nem maga a srác. Mert ugye eddig bármit csináltál ő ott volt, szeretett téged, nem kellett, utána még próbálkozott hátha. Aztán erőt vett magán, és mondta, hogy hagyjuk. Nem lehet ezt a friendzone témát örökké bírni. Amikor szerelmes vagy egy lányba, és nézed hogy összejön valakivel, aztán neked sír ha nem jött neki össze, meg nincsenek normális férfiak, aki szeretné. És akkor állunk ott, hogy hát vaze, itt vagyok, ja én nem vagyok jó. Neked se. Aztán egy idő után megcsömörlik. Te meg meglepődsz, hogy hát most mi van hát ő neki mellettem kell lenni, hát ő akart tőlem valamit, hát most mért megy el, hát ő ilyet megtehet, hát nem én vagyok a hercegnője? Nem. 22/F
2016. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyen kötözködő hangnemet is ütött meg az 1. valóban igaza lehet. Voltam már én is így. Volt olyan fiú akibe soha nem voltam és nem is tudtam volna szerelmes lenni viszont akaratom ellenére pasi pótlék volt a számomra. Erre akkor jöttem rá mikor kilépett az életemből. Szerintem nálad is erről lehet szó.
2016. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt, mert gyakran beszélgettetek, és ez most hirtelen megszűnt. Ha fokozatosan lépett volna ki az életedből, nem így éreznél. A hús is böjtben hiányzik legjobban, böjti időn kívül természetesnek veszed, hogy van, aztán amikor ott az a néhány hét, amikor vallási előírás szerint hústilalom van, sokkal jobban kívánja a szervezeted. Hülye hasonlat, de hasonló a lényege.
2016. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát velem megtörtént ,hogy bele voltam zúgva egy lányba, s ezt ő is érezte rajtam, de eleinte elutasító volt, aztán elkezdtem leszarni és ő kezdett közeledni hozzám, majd amikor én is megint túl kedves lettem vele újra távolságtartó lett velem, úgyhogy megint nem foglalkoztam vele egy ideig, és így tovább és így tovább, kemény időszak volt, és rengeteg kitartás és türelem kellett hozzá, de végül összejöttünk.

Szóval ha jól csinálja a srác, még akár téged is megfűzhet...

2016. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, elgondolkodtató válaszokat kaptam.
2016. máj. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!