Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszett rég óta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszett rég óta egy srác, fel is figyelt rám, de "ahogy megkaptam, már nem érdekelt". Ez miért van? :/

Figyelt kérdés
Tényleg tetszett, másra sem tudtam gondolni csak rá. Az első pár találkozásunkon is odavoltam érte. Most hogy a dolgok komolyodni látszanak, megijedtem. Biztos, hogy bennem van a hiba. Igazából nem akarom ezt a dolgot semmissé tenni. De tényleg úgy érzem, hogy már nem vagyok érte annyira oda. Változhat ez még? L/18
2012. nov. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ribancszindróma, esetleg ribancitisz-B.
2012. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem fog változni. Azért van, mert még éretlen vagy egy kapcsolathoz. Majd felnősz hozzá, a legtöbb embernek van ilyen korszaka.:)
2012. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze hogy fog változni, nem avgy még érett egy rendes kapcsolatra ezért van. Ha érett leszel és jön egy olyan ember aki tényleg angy hatással lesz rád akkor hidd el nem lesz ez.
2012. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lifeishard ***** válasza:
100%

1.: Rajongtál érte, nem pedig szeretted.

2.: Birtokolni akartad, nem vele lenni.

3.: Nem vagy még elég felnőtt egy kapcsolathoz. :)

2012. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első: és a pasik mik akik ugyanigy vannak??? Nagymenők mert sokat csajoznak???? Húúú de meg fogok lepődni hogy nem fogsz válaszolni erre a kérdésemre....
2012. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm...

Az első válaszolónak annyit, hogy nem tartom ribancnak magam, ugyanis ő az első fiú, akivel eljutottam egyáltalán idáig. Saját negatív tapasztalataidat máshogyan is kifejezheted.

2012. nov. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!