Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören a lényeg annyi lenne hogy kb 4-5 hónapja beleszerettem a legjobb barátomba(Fiú->Lány,félreértések elkerülése végett)legalább is ennyi ideje tudom biztosan hogy nem csak kósza érzelem hullám.Tud róla és azóta is tartjuk a kapcsolatot úgy mint ezek előtt viszont érzem hogy nekem ez egyre nehezebb és rosszabb és úgy érzem ha elengednénk egymást és nem keresnénk a másikat idővel jobb lenne viszont nem akar elengedni,hiába próbáltam ellökni is de nem sikerül...és nem tudom hogy úgy engedjem el hogy ő nem fogadja el vagy mit csináljak?(Tudom azt tanácsolnátok vagy próbáljuk meg vagy várjak még szakít a barátjával és hátha lesz valami,de nincs barátja és szeret valakit szóval más tanács kellene)Tudatában van annak hogy milyen ez az egész nekem viszont mivel még mindig barátnak tart nem akar elengedni ezek ellenére sem...

2016. máj. 18. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, te a barátzónában vagy, ráadásul láncra verve, mert veled ő nem fog összejönni, de mindig pont annyira lesz szabadon hagyva a kérdés, hogy el ne menj.


MENEKÜLJ!

2016. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Beszeld meg vele h igy neked nem jo

Ha negerto es igazi barat el kell engednie

2016. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is ezt tenném legszívesebben és hajlok is felé egyre jobban csak próbálom figyelembe venni őt is,mivel barátként fontos vagyok neki,próbáltam vele megbeszélni ezt hogy hagyjuk egymást és nem bírta ki hogy ne sírja el magát ebből gondolom hogy fontos vagyok neki és próbálom úgy megoldani hogy neki se legyen rossz de tulajdonképpen teljesen igazad van és talán tényleg az a legjobb ha nem is hirtelen de fokozatosan teljesen eltávolodunk.

2016. máj. 18. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak:Megbeszéltem vele és ha minden igaz megérti viszont általában azt a választ kapom hogy nehéz neki és nem akarja ezt vagy nem érzi azt hogy ennek így kéne lennie...
2016. máj. 18. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, öld meg azt a reményt magadban, hogy ha ellököd magadtól akkor rájön, hogy akár szeretni is tudna és utánad megy. Ilyen ugyanis nem lesz.

Én azonban nem akarnám vele megszakítani a viszonyt. Majd elmúlik. Ha meg mégse, jobb a barátja lenni, mint a senkije. Aztán ki tudja mit hoz az élet.

Abban nem hiszek, hogy a barátzónából nem lehetne kijönni. Én állandóan megégetem magam a lány barátnőimmel, egy-egy szenzitívebb pillanataik kapcsán. Szóval hol is az a fene nagy barátság? Simán felrúgható. A módja ugyan más és más és nincs általános érvényű protokollja.

Egy szó mint száz azt tanácsolom, hogy gondold ezt át szépen még párszor és ne erőltesd ezt a távol-maradós, kapcsolat-megszakítós agyszüleményedet.

2016. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz és kivárhatsz, hátha meghódítod, de az a fene nagy élettapasztalatom, hogyha férfiként tekintene rád és nem egy barátként, akkor lett volna már valami. Sajnos el kell fogadnod, hogy testileg nem vonzódik hozzád, viszont lelkileg meg szüksége van rád.

Hagyd a fenébe és ne azzal foglalkozz, hogy jaj, elsírta magát. Azt neki is majd tisztáznia kell magában, hogy miért van szüksége még lelki társra is (férfi személyében) miközben együtt van valakivel.

Amúgy meg a női-férfi barátság ott véget ér, hogy az egyik többre vágyik. Esetleg évek múlva lehet, hogy fogsz tudni újra csak barátként tekinteni rá, de az se lesz már az a mély varázslatos barátság, ami ezelőtt volt.

2016. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!