Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog vagyok a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagyok a párommal, de nagyon fáj a szerelem, sose éreztem így senki iránt, és nagyon furcsa, sokszor úgy érzem, túlnő rajtam, nagyon szenvedek, amikor nincs velem. Ez normális? N24

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fáj, az nem szerelem"


by Chuck Spezzano, olvasd el a művet!

2016. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ha ez az első, akkor fájhat", igen.:-)
2016. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keveset találkozol vele? Mert akkor elhiszem, hogy nagyon fáj a hiánya. De ha mondjuk akkor is "széthasad a szíved", ha egy órát nincs veled, az azért lehet, hogy kicsit beteges. Mondjuk attól is függ, hogy mennyire friss a kapcsolat. :)
2016. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem igazán normális, hogy már-már képtelen vagy funkcionálni egy másik ember nélkül. Nem mindegy, hogy 1 hónapnyi vagy 1 napnyi távollétről beszélünk mondjuk, de azért ennyire függni a másiktól nem túl egészséges.
2016. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

4-nek igaza van, ha fáj az nem normális, mert

1. vagy a másik kevésbé szeret

2. vagy abnormális a ragaszkodásod

3. önbecsülési problémáid vannak (egyedül is kellene boldogulnod, ne mástól tedd függővé a boldogságodat, mert akkor nagyon boldogtalan leszel-Szabó Péter)

Egyéblént mit értesz azon, hogy túlnő rajtad? Nem vagy neki elég jó, esetleg ezt érezteti? Mert akkor sürgősen hagyd ott. Ha meg szeret, akkor magadon kell dolgoznod, hogy elég "jó" legyél hozzá (megint csak önbecsülés).

2016. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszok visszaadták az emeriségbe vetett hitem.

Való igaz, hogy a boldog párkapcsolat alapja, ha az ember önmagában is megtalálja a teljességet, és nem a másiktól várjuk a boldogságot. Az ugyanis függőség, és nem szerelem.

Függőség: szeretlek, mert szükségem van rád.

Szerelem: szükségem van rád, mert szeretlek.

Nagyon nem mindegy!

2016. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!