Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a lányról, és erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Megpróbálom rövidre fogni.


Megismerkedtem egy lánnyal még néhány hónappal ezelőtt. A lényeg, hogy neki volt, és még mindig van barátja, tehát én különösebben nem akartam tőle semmit, viszont rám indult. Elkezdtünk randizgatni, csókolóztunk meg ilyenek, mondta, hogy mennyire rossz a barátjával, hogy ott fogja hagyni. Én meg sajnos voltam, olyan hülye, hogy higgyek neki, komolyan vegyem, és valamilyen szinten bele is szeressek. A lány megbánta az egészet (kb 1 hónapig tartott) és mondta, hogy maradjunk csak barátok, és később még lehet, ebből valami. Én persze kiakadtam meg minden, de attól még most is beszélünk, és együtt van a sráccal. Tudom, hogy tovább kéne lépnem, de mindig a fejembe van, annak ellenére, hogy hülyét csinált belőlem. Mennyi ideig tart ez még? Esetleg valakinek tapasztalata? Meg alapból mi a véleményetek erről az egészről? A lányról, meg rólam, úgy értem hagytam magam átverni. Szóval mit gondoltok?



2016. máj. 20. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig nem fogod tudni elfelejteni még beszélsz vele. Ez nyílvánvaló dolog. Lehet hogy ez csak fellángolás volt az ő részéről ezért bánta meg.
2016. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont simán talonba tette a kérdezőt a csaj...

Annyiban hibás vagy, hogy belementél egy ilyenbe, miközben a csajnak barátja volt...

Arról nem tehetsz, hogy így rászedett...viszont megérdemelnétek egymást...:S

2016. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment a zöld kéz.

Mi az, hogy talonba tettem? :D

2016. máj. 20. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te, hanem a csaj tett talonba téged. Ez annyit jelent, hogy "megtart vészhelyzet esetére" -> nem kellesz neki, de ha gond lenne a palijával, vagy szétmennének, akkor téged nézett ki a "ló helyett szamárnak".
2016. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen szerintem is, de ezzel amúgy nem is lenne gond, csak nem kéne őt komolyan vennem, mert tényleg jól meglennénk, de ameddig együtt van a faszival nem kéne semmit se éreznem iránta. Igazából csak ezzel van gond. Köszi a választ mennek a zöld pacsik.
2016. máj. 20. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tanulj ebből, töröld mindenhonnan, ne beszélj vele többet, és ismerkedj új lányokkal


pár új randi után rendben leszel

2016. máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts! Fogd fel ezt úgy, hogy egy jó lecke volt és legközelebb okosabb leszel. Én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék az illető hölggyel. Gondjai voltak a párkapcsolatban, kipróbált egy picit mást. Lehet csak szórakozni akart, lehet tényleg elgondolkodott azon, hogy szakít a fiújával, de egy ilyen helyzetben egy friss élmény és a bizonytalanság áll szemben egy párkapcsolat rengeteg megélt emlékével, és nem ritka, hogy a maradás mellett dönt a lány. Lehet megingott párszor, de végül döntött. Mutass felé határozottságot, mutasd ki, hogy nem egy rongybaba vagy, akivel sz.r.kodhat és egyszerűen csak tűnj el.

Az meg, hogy azt mondja, hogy később még lehet ebből valami: leültetett a kispadra, mint egy tartalékos játékost arra az esetre, ha bebukna a párkapcsolata. Nem lehetsz benne biztos, hogy időközben nem ültet-e még le egy-két srácot arra a kispadra, aztán a végén nem lesztek jók többre, mint egy kis vigasztalódás.

2016. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon hasznosak!

Jöhet mindenkinek a véleménye!

2016. máj. 22. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!