Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról? Sokak szerint furcsa.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ugye manapság gyakori, hogy 14-15 éves kislányok idősebb fiúkkal járnak... Na most nálunk is ez a helyzet, csak épp fordítva. Én vagyok 17L a párom pedig 14F. Nagyon sokan megszolnak érte, meg mondják, hogy biztos h vmi bajom van blablabla... de oké, tudom h elég szokatlan de ő annyira más. Nem olyan kisfiús egyáltalán, igaz még csak most töltötte a 14et... de már 8 hónapja együtt vagyunk és szeretjük egymást. Ettől függetlenül kíváncsi lennék a véleményetekre erről a kapcsolatról. meg mindig mindenki mondja, hogy azért meg vannak a veszélyei is ennek a kapcs.nak, de h mik azok persze soha senki nem fejti ki. Szóval szerintetek mit a ‘veszélyei‘ ? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :) Szép estét.



2013. máj. 12. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem attól félnek hogy megerőszakolod a barátod, vaagy nem tudom:D de az ilyen beteg emberek véleménye kit izgat?
2013. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ha boldogok vagytok akkor nem kell semmi mason agyalni !:) ne erdekeljen mas velemenye :3
2013. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mikor összejöttetek ha jól értem te 16-17 voltál ő pedig 13? hát ha belegondolok hogy ő általános iskola 7.es te pedig lehetsz akár 11.es középiskolás is akkor ez nekem nagyon beteg...
2013. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.haha nagyon vicces:p

amúgy most már megtanultuk ignorálni ezeket az embereket bár az elején nagyon nehéz volt... szoval nem érdekelnek a bunkók. viszont kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. ::))

2013. máj. 12. 22:50
 5/13 A kérdező kommentje:
16 voltam ő 13.:)
2013. máj. 12. 22:51
 6/13 dyro95 ***** válasza:

egyik haverom 15 évesen jött össze egy nála 3 évvel idősebb csajjal, és azóta együtt vannak, és nagyon jó a kapcsolatuk és nagyon szeretik egymást.

vagyis ha elég érett a srác akk ez teljesen ok, de arra a készülj fel, hogy ő még egyáltalán nem élte ki magát valszeg (szex, drog, alkohol, bulik stb.), és stabil kapcsolat mellett ez egyszer még komoly gond lehet. a lehet-en van a hangsúly, lehet h ilyen lesz, lehet h nem. ezt a haveromék úgy oldják meg, h járnak partizni mind2en, és az érzelemmentes megcsalások engedélyezettek náluk és egyáltalán nem féltékenykednek. de ahhoz h ez működjön, kell egy bizonyos szemlélet...

2013. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom elképzelni még, hogy ezek az emberek nem ismerik a barátodat. Ha te ismered és tudod róla hogy hozzád való és nem lesz gond, szereted, akkor ne foglalkozz mások véleményével.
2013. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt,ahol a fiú 18 a lány meg 28. Az a durva,mondjuk nekem a ti esetetek is furcsa. De ha szeretitek egymást,akkor azzal foglalkozzatok,ne mások véleményével.
2013. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond, minél kevesebbet foglalkoztok mások véleményével, annál boldogabbak lesztek!
2013. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ivilicious ***** válasza:
jobban tetszik a felállás,mint pl msot olvastam,h 21 éves pasi és 15éves lány...ezzel semmi gond nincs,legyetek boldogok,és kész.
2013. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!