Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy kiszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kiszeressek belőle? Teljesen reménytelen szerelem, mégis lehetetlennek tűnik a továbblépés.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, 5 évvel ezelőtt ismertem meg,akkor össze is jöttünk, de nem tartott sokáig a kapcsolat, mert ő úgy döntött, hogy ismét összejön a volt barátnőjével. Másfél évvel később újra összejöttünk, de szintén 2 hónapra rá szakított. 3 éve külön vagyunk. Amióta őt ismerem, egyszerűen nem tud érdekelni senki, pedig vendéglátásban dolgozom, ahol gyakran ismerek meg új embereket. Ha fel is kelti valaki az érdeklődésemet, sosem tart sokáig.

A fent említett férfi rajtam keresztül megismerte a húgomat. Elég jó barátok lettek, ami nekem már az elején gyanús volt, de mindketten megharagudtak rám, bizalmatlannak neveztek. Csak nem csalt a megérzésem, a szakításunkra pár hónappal ők összejöttek, azóta házasok és a második gyereküket várják.

Kezdtem kicsit jobban lenni, aztán sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy kénytelen voltam visszaköltözni a szülői házba. Ők is itt laknak.

Mindkettőjükkel jóban vagyok, nem vagyok haragtartó fajta, de egyszerűen egyre borzalmasabb itt nekem és egy ideig nem is lesz lehetőségem elköltözni.

A férfi pedig nem egy mintaember,tény, hogy mindenkinek vannak hibái, de ő rengeteget hazudik, hűtlen, a testvérem nem tudja, hogy megcsalta őt plusz velem is kikezdett. Az eszem azt mondja, hogy örüljek, hogy megszabadultam tőle, de a szívem mégis megszakad. Egyszerűen vele éreztem magam a legjobban eddigi életem során, minden kifogástalan volt és annyira rossz, hogy szeretnék túllépni, mindig ott kötök ki, hogy nem tudom elképzelni mással az életem.

De ez nem mehet így tovább.

Teljesen tanácstalan vagyok.. Próbálom elterelni a figyelmem és van amikor sikerül is, jobban is vagyok, de van hogy sokmindenről ő jut eszembe..

Bárcsak ki lehetne törölni az emlékeimet..

27/N



2016. máj. 20. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha teheted, költözz el, hogy ne lásd. Ameddig látod, nem fogod tudni elfelejteni.

Én is szerelmes voltam egy fiúba, nagyon, 2 éven keresztül, viszont viszonzatlan volt. Aztán elballagott, és 1-2 hónap után elfelejtettem, ahogy nem láttam, könnyebb úgy. Ameddig látod, nem fog menni, max. akkor ha olyat tesz, ami kiábrándít belőle, vagy megismersz mást.

2016. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!