Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdeklődik még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik még mindig?

Figyelt kérdés

Mielőtt vége lett volna, szó esett arról, hogy nincsenek köztünk érzelmek, egyikőnk részéről se. Aztán erre a beszélgetésre pár nap múlva mondtam, hogy legyen vége, mert így beláttam, hogy nincs értelme. És komolyan mondom nem tudom, hogy lehettünk együtt így egy évig. Később visszahallottam, hogy azt mondta valakinek, hogy megunt és egy sznob kategóriájú, fiatal, plázacica csaj kellene neki. Na erre fel, nem gondolkodtam, képbe jött egy másik srác, akivel elmentem randizni. De az exnek a fülébe jutott, hogy randiztam, és még kérdőre vont, hogy ki az a másik srác, mit akar, hogy néz ki, meg ilyen tök személyes dolgok és hogy van e értelme, hogy vele találkozok, meg volt e valami köztünk és hogy ezt mondjam el őszintén. Mióta vége lett szinte 3 naponta ír, hogy mi van velem, tudni akar mindent mint azelőtt. Nagyon ellentmondásos a viselkedése, van hogy barátnőmtől puhatolózik, hogy mi van velem. Úgy érzem nem is tudnék benne bízni, mert annyira kettős személyiség...pedig huszonéves a srác.


Ez miért van szerintetek? Féltékeny vagy csak kíváncsi? Miért keres még ennyit, ha tényleg nincsenek érzelmek? Nem talált senkit még magának és próbál "megtartani" a későbbiekben? Pedig annyi lány lesz az ismerőse facebookon (naponta 5-10), és látom, hogy instagramon is követ elég sokat.


Mit tennétek? Felhoznátok, hogy beszéljük át újból vagy hagynátok?



2015. márc. 21. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagynam, teljesen beakar szabalyozni teged. Valoszinuleg kotodik meg hozzad, mert azert 1 ev az nem kis ido.. azert keres, meg erdeklodik
2015. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valószínű, igen. De nem értem a kötődését, amikor szebbnél szebb lányok lesznek ismerősei. És még ezek után is érdekli, hogy vagyok és az előbb is írt, és felhozott egy régi közös élményt.
2015. márc. 21. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nah és mi lett az új sráccal?
2015. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy lepjen tovabb, inkabb keruld vele a beszelgetest, ha neki ugy konnyebb lenne tovabb lepni.. de nincs ertelme annak, hogy o teged figyel es remenykedik esetleg hogy lesz ujra valami
2015. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi vele és azóta se beszélünk, pedig az első randi nagyon jól sikerült, és szó esett következőről is.
2015. márc. 21. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Akk sztem foglalkozz vele, a exet meg felejtsd el. Ha összejössz az új sráccal, az exed sem fog "zaklatni" többet.
2015. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es, igen, ez lenne a helyes. Én ehhez tartom is magam, de ő nem igazán és így nehéz.
2015. márc. 21. 15:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha össze is jönnék a másikkal, az exet ez sem érdekelné, sőt azt is megkockáztatom, hogy bekavarna, ha boldognak látna.
2015. márc. 21. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az exed, amit legutoljára leírtál róla. Nem is értelek. Rég meg kellett szakítanod vele minden kapcsolatot. Milyen ember az, aki a "szerelmének" nem akar jót? Hagyd az exed komolyan mondom. Próbálkozz az újnál vagy keres mást. Mond ha szeretni fog, nem fog bedőlni, annak a kis p0cs exednek. ;)
2015. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!