Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak egy nőbe lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy nőbe lehetne szerelmes egy férfi? Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi támasztja alá ezt, de azt tudom, hogy az exem közelében újra kinyílik egy részem, amiről nem tudok és újra azt érzem mint amikor együtt voltunk. És egy másik nővel is éppúgy előjönnének az emlékek. És ha együtt lennének ott, össze lennék zavarodva, de mindkettőjüket szeretném. Miért mondják azt, hogy ez lehetetlen?
2016. máj. 19. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Lehetsz szerelmes többe is, Balla is egyszerre volt szerelmes Edwardba és Jacobba :-))
2016. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez idiotasag. Miert ne lehetnek szerelmes egyszerre akr harom-negy nobe?

Volt mar olyan nekem is ,hogy egyszerre ket nobe voltam szerelmes,szerintem ebbe semmi lehetetlen nincs.

2016. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy szerintem rosszul definiáljátok a szerelmet. :)


A szimpátia+vonzalom kombó nem szerelem, ahogy a nosztalgia sem. Bár én azt a rózsaszín szemüveges dolgot sem gondolom szerelemnek, amit sokan annak titulálnak.


A szerelem szerintem nem tud elmúlni és nagyon ritka, egy megbonthatatlan, nagyon mély szereteten alapuló dolog az én felfogásom szerint. Az pedig nem három vagy több emberes dolog szerintem. :)

2016. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

#1

Full retard.


#3 Szép illúziók.

2016. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!