Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sírni a boldogságtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni a boldogságtól?

Figyelt kérdés
szerintetek az normális ha a szerelmed karjaiban miközben csókolóztak kijönnek a könnyeid a boldogságtól? velem ugyanis ez történt.. sajnos nem lehetünk együtt különböző okok miatt, más vallás, más kultúra, stb., de nagyon szeretjük egymást, talán minden találkozás alkalmával egyre jobban. úgy ölel mint aki soha nem akar elengedni és úgy csókol hogy ha rágondolok már akkor el tudnám sírni magam. ő a második szerelmem az életemben, az elsőt sajnos nem viszonozták, szenvedtem jó pár éven keresztül. van hogy csak fekszünk az ágyban, simogatjuk egymást és nézzük egymást hosszú perceken keresztül. most az élet úgy alakította hogy kb. 2 hónapra el kell engedjük egymást utazás és egyéb dolgok miatt. megkérdeztem tőle hogy 2 hónap múlva ugyanígy fog-e szeretni. azt mondta hogy 100%. szerintetek ez tényleg szerelem? az ilyen erős kötődés meddig tarthat ki az életben? normális hogy annyira szeretem hogy elsírom magam miközben csókolózunk?
2016. máj. 24. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, normális, semmi probléma nincs vele, kicsit érzékenyebb vagy mint az átlag ennyi.De csak, hogy megnyugtassalak mondok egy sztorit:

Távolság miatt kellett annó szétmennem első barátnőmmel, mindketten tudtuk, hogy ezért találkozunk és mondta, hogy nem akarja, hogy folytassuk, de engedjem meg, hogy kisírja magát.Egy órán át sírt a vállamon.Nem hiszem, hogy előtte vagy akár azóta kellett olyan döntést hoznom, mint akkor, mikor el kellett jönnöm tőlük, mert hasonlóan éreztem.

2016. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!