Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, miért a mű, kicicomázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért a mű, kicicomázott, k. rvás, butácska lányok iránt érdeklődtök leginkább?

Figyelt kérdés

Észrevettem a fiu ismerőseimen (20on éves korosztály), de még az idősebb ismerőseim között is sok pasi a kívül tökéletes, kicicomázott, szolizott nőkre buknak. Az hogy tök ostoba a csaj az lényegtelen nekik, egy a lényeg, hogy legyen jó melle, segge, barna szolizott bőre, szép haja, jó sminkje és ennyi.

Ahhoz képest, hogy mindenhol rinyáltok, hogy ti igazi értelmes, okos, intelligens, kedves, bájos, vicces kívül-belül gyönyörű NŐKre vágytok, ennek ellenére ilyen üresfejű ostoba, végtelenül egyszerű nők után koslattok folyamatosan.


(NEM általánosítás, én ezt vettem észre.)



2016. máj. 24. 23:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Pedig de, ez egy újabb nagyszerű általánosítás
2016. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Már aki.......
2016. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarok általánosítani. Látok bőven ellenkező példát is, amikor a FÉRFINAK konkrétan hányingere van az ilyen ostoba mű csajoktól.Én azokat a pasikat nem értem, akik tök értelmes csajokat keresnek, és még is a butább rabolja el a szívüket úgy mondd :)
2016. máj. 24. 23:52
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez nem konkrétan így van, szerintem. Gondolom, elsősorban külső alapján ítélkezel, ennyi.

Azt meg én speciel kikérem magamnak, amit írtál. :) Járok néha szoliba, sminkelem magam, van műkörmöm és adok az öltözködésemre is, ergo igen, úgy nézek ki, mint akikre gyakran mondják, hogy buta k*va vagy épp h*lye p*csa, de ettől függetlenül visszahúzódó, kedves vagyok, eszem is van, és intelligens is vagyok. Szóval azért nem úgy működik ez, ahogy leírtad. És természetesen rajtam kívül is rengeteg ilyen lány van, akinek hasonló a stílusa, de azért van sütnivalója és normális egyéb téren is! :)

2016. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igeen, én is ismerek (igaz keveset) hozzád hasonló csajokat 4-es, akikre illik a leírás, és teljesen értelmesek :) de a kérdés nem rájuk vonatkozott...
2016. máj. 24. 23:54
 6/26 anonim ***** válasza:
Talán nem az ostoba ismerőseidet kellene venni alapul. :)
2016. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%
Mesélj, taníts, milyen lányok után kéne érdeklődjünk. :)
2016. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, mindenki érdeklődjön a saját ízlésének megfelelően! :) De azt nem értem, hogy egy ostoba nőben még is mit látnak a pasik.... még ha jól is néz ki..
2016. máj. 24. 23:59
 9/26 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy nem "ránk" vonatkozott, és köszi :) , de most ha látsz mondjuk egy párt az utcán, és ebből a lány ilyen stílusú, akkor nem lehet rögtön megállapítani, hogy tényleg olyan buta és sekélyes-e a csaj vagy tök értelmes és rendes, normális. Szóval ezt én így nem jelenteném ki, hogy olyan sok pasi az ilyenekre bukik. Inkább úgy gondolom, hogy az eleve felszínes, sekélyes vagy épp IQ-, és EQ-hiányos fiúk/férfiak vannak oda az ilyen lányokért.
2016. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
"De azt nem értem, hogy egy ostoba nőben még is mit látnak a pasik.... még ha jól is néz ki.." Már megbocsáss, de te milyen alapon/JOGON itéled öket ostobának?
2016. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!