Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha tetszik egy férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha tetszik egy férfi és érdeklődtök iránta, akkor sok kérdést tesztek fel neki. Ha nem, akkor nem. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Elég fontos jele a vonzalmatoknak az a férfi számára, hogy ti is kérdezőek vagytok vele kapcsolatban?


Ha nem tesztek fel kérdéseket egy férfinak, az annak a jele, hogy nem érdeklődtök iránta?


2016. márc. 27. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki érdekel, akkor érdeklődöm iránta, ha érdektelen, akkor nem. Ez ennyire egyszerű.
2016. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit másként fogalmaznék: Megpróbálok olyan kérdéseket feltenni neki, amiből a személyiségét látom. Pl ha mondja, h mi a kedvenc filmje és én is láttam,akkor megkérdezem, h mi a kedvenc jelenete és miért. Vagy mit gondol XY karakterről és miért gondolja azt.
2016. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azoknak szoktam sok kérdést feltenni, akin azt látom hogy képtelen bármely "Kérdés-Válasz"-tól eltérő típusú kommunikációra. Az ilyenek nekem nem jönnek be.
2016. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még egy extra:


Akkor miért beszélgettek tovább olyan férfival, aki nem érdekel titeket? Akinek erőltetnie kell a beszélgetést, hogy hátha talán 1% esély van részetekről hogy mégis érdeklődni kezdtek? Miért nem mondjátok azt hogy "bocsi, ne beszélgessünk mert nem érdeklődöm irántad", onnantól kezdve hogy tudod nem vonzódsz hozzá.

2016. márc. 27. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert az illető az ilyen fórumokon fogja kiélni a nők iránti gyűlöletét, hogy már az első körben elutasítottuk, holott nem is beszélgettünk vele igazán...

2. Elég bunkó lennék, ha egy randi közepén azt mondanám, h "bocs, de nem vagy számomra érdekes és lelécelek".

Amúgy pedig: olyankor is el lehet veszíteni az érdeklődést, ha a pasi csak a munkájáról beszél és az egész olyan, mint egy állásinterjú. Többször végigültem ilyen randikat és bármit kérdeztem, rögtön jött egy "ilyen nekem is volt kollégákkal..." vagy "a munkahelyen mi úgy csináljuk, hogy...". Ilyeneknek hiába teszem fel a kérdéseket, hiába érdeklődöm, egy idő után pszichésen fáradok.

2016. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!