Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti, hogyha egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogyha egy fiút elutasítottatok, akkor még a fiút keresitek, érdeklődtök felőle?

Figyelt kérdés
Elutasított egy lány, viszont méég keres, érdeklődik felőlem , mire véljem az ilyet ? 20 /f

2016. máj. 19. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha jó baráti viszony volt elõtte keresem De csak mint barátot. Ha nem volt semmi akkor nem.
2016. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En inkabb elkerulom utana
2016. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Sokan vannak úgy, hogy van, aki barátnak, havernak jó lenne neki, de vonzódik hozzá. Az megint más kérdés, hogy ilyen korú lányoknak (gondolom, korosztályod plusz mínusz 2 év) lehetne annyi eszük, hogyha visszautasítottak és ezzel megaláztak (nem szándékosan) egy srácot, akkor utána nem tesznek úgy, mintha semmi nem történt volna, és haverkodnak. Vagy meg kellett volna a lekoptatáskor beszélni, hogy belefér-e a barátság, vagy akkor utána nem fájdítani a srác szívét... főleg úgy, hogy nem is egyértelmű...


Én a helyedben rákérdeznék, hogy miért keresel, és ha ez ilyen formában zavar téged, akkior megmondani, hogy bocsi, de zavaros, hogy miért keresel, amikor egyszer már kikosaraztál, és most sem tiszta, hogy miért csinálod. Ha csak barátkozni szeretnél, akkor én ebből bocsi, de nem kérek. Vagy vmi ilyesmit.

2016. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem akar annyira előre szaladni, de tetszel neki vagy nem vonzódik hozzád csak bír.
2016. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elfogadja a barátságomat, vagy amúgy sem kerülhetjük el egymást, mert pl. egy helyen dolgozunk, miért ne keresném?
2016. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, ki akar használni, illetve egóépítésnek sem utolsó.
2016. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már, de csak akkor, ha barátok voltunk előtte.
2016. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előtte nem mondanám hogy barátok voltunk
2016. máj. 25. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyet én sem értem. Nemrég beszélgettem egy kollégámmal, érdeklődött felőlem, aztán vhogy kitértünk arra, hogy ő nekem nem tetszik, bár nem ez volt a fő témánk. Ő azóta is érdeklődik, köszön, vigyor, kis flört, én sem értem őt, belementem a játékba kelletlenül... :( Látja időnként az arcomon a kérdőjelet, de nem fogom megkérdezni, hogy most legyen vmi kettőnk között?


Szóval, én azt mondom, hogy lehet ez is, az is. Lehet, hogy lelkifurdalása van vagy egyszerűen átgondolta a dolgot. Hogy mit tégy? Próbáld meg, hogy elkerülöd, de úgy, hogy ő lépjen.

2016. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!