Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyutt elek a parommal meg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt elek a parommal meg is Szerelmes lettem egy masik ferfiba egyszer lattam es szerelem volt elso latasra sosem hittem hogy tenyleg van ijen, nem tudom mit tegyek tudnatok ebben segiteni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondod a párodnak, hogy szakítsatok, mert mást szeretsz.

Ha ez nálad így beütött, akkor ott az már nem kapcsolat, már csak barátság, csak eddig nem vetted észre.

Tegyetek pontot a végére.

2016. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha beütött a ménkő, akkor ott nagyon nem lehet mit tenni. Mi is megbeszéltük a párommal, hogy lehet ilyen az életben, hogy eljön a szerelem, ezen érzésről meg az ember nem tehet. Ilyen esetben szétválunk.

Első lépésként őszintén le kell ülni és meg kell beszélni a barátoddal, hogy mi a szitu, mert ha nem is fog örülni, de joga van tudni, hogy álltok. A többit pedig megbeszélitek.

2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen igazatok lehet , sokszor erzem ugy mintha mar csak megszokasbol lennenk egyutt..

Hat nem lesz egyszeru, azt sem tudom hogy kedjek majd neki hihetetlenul szegyenlem magam..

2016. máj. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!