Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolat vagy szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vagy szerelem, szakítás vagy kapcsolat, ész vagy szív?

Figyelt kérdés

Március óta vagyok kapcsolatban egy férfival, de már január óta beszélgetünk, de csak később lett komolyabb a dolog.


Úgy indult, hogy tartsuk titkoban ezt az egészet és aztán majd a jövő megmutatja, hogyan alakul a kapcsolatunk (ő fogalmazott így).


Az elmúlt hónapok alatt kb 5x voltunk együtt (szexuálisan) és ezen kívül még egy hétvégére is elvitt kirándulni.


Próbálom vele megbeszélni, hogy mégis mit tervez velem, mert én komoly kapcsolatot szeretnék. De mindig az a válasza, hogy csak annyit kér tőlem, tartsuk titokban ezt az egészet. Úgy érzem, hogy én csak szexre vagyok jó, és sosem lesz ebből több. De ő az ilyen témát mindig kerüli, és ha látja rajtam, hogy bánt valami, azt kezdi el mondani, hogy mennyire jó nő vagyok és mennyire kíván...


Ma megtudtam, hogy megint jóban lett az exével, akivel össze akart költözni és egy évig voltak együtt. Az eszem azt mondja, hogy szakítanom kellene, még mielőtt ő hagy el a volt párja végett. Csak az a baj, hogy nagyon szeretem minden hibájával együtt és szívem szerint maradnék, csak hogy továbbra is tudjam hogy mellettem van. Bár ez értelmetlenség, tudom.


És szeretném megkapni őt teljesen, harcolni érte, de nem tudom, hogyan vegyem fel a versenyt a másik csajjal, bármennyire szeretném.


A napokban találkozunk, szerintetek még egyszer utoljára tegyem fel neki a kérdést tisztán, hogy csak szexre kellek-e? És ha a válasza igen, akkor hagyjam ott őt, bármennyire is szeretem?


Nem akarom, hogy kihasználjanak, de bennem van a remény, hogy hátha lesz ebből valami. De kevés rá az esély.


2016. máj. 27. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet.
2016. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle semmi, ez látszik, nyilván valami (vagy inkább valaki) miatt akarja azt is, hogy titkos legyen a viszony.

Viszont szex meg kéne ugye. Épp ezért nem fogja azt mondani, hogy csak szexre kellesz neki, mert akkor lelépnél.

Döntsd el, hogy megfelel-e ennyi belőle, amennyit most kapsz, és azt is ki tudja, meddig, és ha nem, lépj le mielőbb.

2016. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napnál világosabb, hogy ez csak egy szexkapcsolat. Húzhatod még az idődet egy kicsit, de ez több nem lesz, ne reménykedj.
2016. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha már ez után a rövid szöveg után így látja egy kívülálló, hogy ez bizony szexkapcsolat... Nagyon nehéz lesz otthagyni, de én magam is tudom, hogy kár reménykedni.
2016. máj. 28. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyes!

Ülj le vele egy beszélgetésre, hogy akkor szögezze le mit akar tőled. Ha kihátrál, akkor ennyi. Hidd el, jobb egy ilyentől megszabadulni.

Kitartást!

2016. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De ha megint eltereli a témát és nem válaszol rá? Akkor is erősködjek, hogy márpedig most tisztázzuk, amíg úgymond az elején vagyunk?
2016. máj. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!