Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szeretni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szeretni valakit egy életen át? Olyan rossz ez már, de kezdek beletörődni.

Figyelt kérdés

Már több, mint 1 éve reménytelenül szeretek valakit, aki engem sosem fog szeretni. Nem tudtam elfelejteni, folyamatosan rá gondolok, hiába volt már másik párom és hiába próbáltam túltenni magam, egyszerűen nem tudtam őt elfelejteni. Nem is érdekel senki más, egyszerűen senkit nem tudtam úgy megszeretni, amióta ő belépett az életembe. Félek, sosem fogom tudni elfelejteni és továbblépni.


Lehetséges, hogy egy életen át, reménytelenül őt fogom szeretni?



2016. máj. 3. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen jó megoldást tudok ami nekem is segített: ne tartsd vele a kapcsolatot, ne találkozz vele, ne nézd facebookon a képeit stbstbstb.
2016. máj. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlón megyek át én is, mint te. Nem pont így fogalmaznám meg, de hasonló nagyon hasonló eset. Szívesen mesélek róla, ha érdekel. De inkább privátban.


Remélem, hogy boldogabb sorsod lesz neked is és nekem is. Én sokszor túldramaturgizálom a saját gondomat ezen a területen.


Valami miatt vége lett a kapcsolatotoknak. Lehet nyomós oka volt. Valamelyikőtök megtette a szakítást. Vagy a szakítást kiváltó ok volt elfogadhatatlan, vagy a szakítás volt indokolatlan. Ha indokolatlanul szakítottak veled, akkor felmerülhet benned a kérdés, mit akarsz egy ilyen embertől és bíznál-e benne még a későbbiekben, ha egyáltalán úgy alakul...


Persze ezeket így mondani könnyű. Az érzéseim nekem sem mindig logikusan működnek. Főleg, ha szerelmi ügyekről van szó

2016. máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosat nem lehet mondani, ha már 30 körül vagy vagy több vagy, lehet sose felejted el teljesen, ha 18 körül vagy, könnyebb a felejtés.Férfi vagy nő vagy? Ő tudja mit érzel, csak elutasít?
2016. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog örökké tartani. Nekem 4 év volt a leghosszabb. Azért az sem kevés idő, de szerencsére mindenki változik, ő is fog, te is fogsz és minél jobban ismered, annál jobban ismered majd minden kis fasságát, amit nem tudnál elviselni.
2016. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most nincs már meg az a párod,aki volt azóta,akkor maradjon is így. Itt az ideje, hogy magadra koncentrálj, a családodra és a munkádra. Lehet még 1 év,mire teljesen elfelejted a régi szerelmed,de addig próbáld meg hasznosan eltölteni az időt.
2016. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Drámahőst játszol, ami nagyon rossz ötlet hosszú távon.


> Nem tudtam elfelejteni,

De igen. A „szerelmedet” csak idealizálod, és nem is ismered igazán. Az ismeretlen tulajdonságait a te saját idealizált pár-ékped tulajdonságaival töltöd fel, így nem az adott személybe, hanem a saját illúziódba vagy szerelmes. Mihelyt erre rájössz, menni fog. Ezért van agyad.


A másik az, hogy 1 év nem hosszú idő, elmúlik magától is, ha nem tartod fenn direkt (remélem, nem).

2016. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

küzdeni kell, tudatosan nem gondolni rá.

én egyszer ebbe belefutottam, kb. 5 évembe telt feledni, pokoli volt, minden percét sajnálom.

2016. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!