Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig az kell aki nem érdemli meg?

Figyelt kérdés
Annyira közhely és annyira tipikus, és én is beleestem ebbe a helyzetbe. Az ember mindig az után "fut" aki nem érdemli meg, aki nem viszonozza a másik igyekezetét, az után "fut" aki nem becsüli meg, aki csak játszik vele. Közben a hülye szerelmes meg várja minden szavát, üzenetét a másiknak, epedve vár egy szép szóra, amitől elhiszi hogy minden szép lesz, hogy aztán kezdődjön a szenvedés megint előlről.."Természetesen" fordítva is így van, aki eped az emberért az meg nem kell, nem találjuk elég vonzónak, nincs meg az a mágneses vonzalom.Miért kell az állandó bizsergés, felfokozott állapot, a drámaiság, miért nem elég a nyugodt érzelmi élet egy tisztességes partner oldalán?

2016. ápr. 6. 23:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok, az kimaradt még, hogy hogy lehet ebből kiszállni. Tudom, akaraterővel, önbecsüléssel, önmagunk szeretetével, de a kezdő lökést mi adhatja meg kiszállni?
2016. ápr. 6. 23:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészen filozófiai magasságokba emelkedik így éjszakánként a gyk!
2016. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen megadom neked a kezdő pár lökést. Holnap este ráérsz?
2016. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, csak meg kell találni ezt a partnert. Egyébként azért van mert rossz sorrendben csinálod a dolgokat. Elsőnek kell oda eljutni, hogy a másik fél mit szeretne tőled, egyáltalán eltudna-e képzelni komolyabb kapcsolatot (pl elhívod a lányt randira már ha te vagy a férfi) ha nem tudna akkor úgyis nem-et mond, vagy pár randi után kiderül. Felesleges futni a másik iránt meg tenni érte, és várni a szép szavakat tőle, ha ő nem érez hasonlóan akkor úgyse fogja megadni, hisz ha hasonlóan érezne akkor örömmel adná ő is azt amit te nyújtasz vagy ilyesmi..
2016. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
iránt =után
2016. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igazad van 4-es. Azt hiszem azért is van ez, mert én nagyon akartam hinni, az én fejemben előbb létezett az érzelem mint ahogy észlelhettem.

Amúgy ez bonyolultabb picit, mert ő iylen huzavonát játszik. Ad, éreztet, igyekszik, másik pillanatban meg ignorál és nem jelentkezik napokig. Főleg ahogy érzelmileg kezd közeledni hozzám. Ellök magától miután lelkileg közeledünk. Nő vagy egyébként.

2016. ápr. 6. 23:29
 7/20 A kérdező kommentje:
3-as, mindenesetre a kezdő lökést megadtad a jókedvemhez ilyen kései órán...főleg hoyg arra gondoltam, hogy adod te a lökéseket, és konkrétan még azt sem tudtad hoyg nő avgyok vagy férfi :-) Igazán emberbarát vagy :-)
2016. ápr. 6. 23:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő.

Nem tudom,most, hogy kérdezni akartad-e vagy azt írni, hogy te vagy, de egyik se jött össze.

2016. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám.Félelmetes.Ugyanebben vagyok.
2016. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4-es. Tudom hogy férfi vagy. Reagáltam , hogy írtad elhívni randira ha férfi vagyok stb...közöltem hogy nő vagyok .
2016. ápr. 7. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!