Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti beszélnétek még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek még vele?

Figyelt kérdés

Ez az előzménye a történetnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


A lényeg, hogy már egyáltalán nem beszélek vele, de nem tudom jó ötlet-e. Már különösebben nem érzek semmit iránta, de lehet fent kéne tartani vele a kapcsolatot, hátha később lesz ebből valami. Ti mit gondoltok?



2016. máj. 28. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem beszélnék vele, de azt nem tudom megmondani, hogy te mit csinálj.

Elmondom nekem mik a problémáim:

A lánynak van barátja, de közben veled randizgat, rád indul, csókolóztok. Ott akarja hagyni a barátját, de nem teszi meg, ehelyett a háta mögött smárol más pasival, akitől megkapja a figyelmet meg a látszólagos szeretetet.

Megbánja az egészet és maradjatok barátok, mert később lehet valami, ez ilyen tartalékos dolog. Elég mocskos eljárásnak tartom, kihasznál valakit, mert érzelmileg szüksége van impulzusokra, csalja veled a barátját, majd meggondolja magát. De még mindig kellesz neki, mint tartalékos lehetőség. Ja és a maradjatok csak barátok, az szerintem itt egy érzelmi kihasználás.


Nincs tapasztalatom, nem tudom mennyi ideig tartana még a kapcsolatuk. Az a véleményem az egészről, hogy ez a csaj egy idióta. Továbbá aljas dolognak tartom, hogy egy másik férfitársam háta mögött kavarjak a nőjével.


A csaj kihasználhatja az aktuális pasiját és kihasznált téged is. Ha jelenleg nincs a lányban annyi tartás, hogy megmondja a pasijának hogy vége és úgy randizgassatok meg smárolgassatok akkor ez nem vetít igazán pozitív jövőképet akkor sem, ha összejönnék egy ilyennel. Menekül a problémák elől, nem vállal felelősséget, gyáva, érzelmileg manipulatív, kihasznál embereket. És igen, biztosan el fogod mondani, hogy nagyon szép lány, nagyon okos, művelt, egyetemi végzettsége van vagy egyetemre jár, mennyire kedves, és nemtommég mi, de azok amiket problémaként felsoroltam komoly dolgok. Ez egy olyan csaj, aki hiába társadalmilag elismert és 10-es skálán 20-as kategóriába sorolják a gizda csávók, emberileg meg értékrendileg nem tartom sokra.

2016. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Ezt most látnom kellett!
2016. máj. 28. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen szinten!!!!
2016. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhet mindenki véleménye!
2016. máj. 28. 11:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Na lezártam vele, erre meg leírja, hogy mennyire sajnálja...
2016. máj. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!