Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszélnétek vele a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek vele a helyembe?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátomnál,ahogy megnyitottam a böngészőt,bejöttek azok az oldalak amit legutóbb használt,és ott volt egy facebook levelezés,ahol a barátja ezt kérdezte: "na és mizu van xy-nal"? xy annak a lánynak a neve akibe tavaly nyáron szerelmes volt.Nem merek rákérdezni a dologra,mert félek,hogy az lenne,hogy kutakodok utána,pedig tényleg egyáltalán nem akartam,csak az volt az utolsó üzenet.Ti mit tennétek ez esetben?
2013. febr. 28. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A facebook levelezés nem nyílik meg csak úgy. szerintem hagyd a kutakodást abba.
2013. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a rossz abban ha ilyeneket megtalálsz hogy utána muszáj lesz valahogy a végére járnod és hát vagy rákérdezel finoman valahogy vagy elkezdesz komolyabban utána nézni egyik sem jó megoldás de azért az ilyen dolog addig fog piszkálni amig fel nem emészt
2013. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én sokszor nyomoztam a volt barátom számítógépén és ha találtam valamit soha nem tudtam megállni hogy ne kérdezzek rá. persze mindig veszekedés lett belőle...és mindig én voltam a hibás, az nem számított hogy olyan dolgokat találtam hogy joggal lehettem én is felháborodva. de én a helyedben akkor is rákérdeznék, másképp ezen fogsz agyalni egyfolytában
2013. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor új ablakban megnyitsz egy beszélgetést a levelezések között.Úgy volt ott. Nem kutakodnék utána,pedig megtehettem volna már nem egyszer.Ez csak ott volt,kiszúrta a szemem
2013. febr. 28. 23:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,nagyon zavar és nem tudok másra gondolni,már sírtam is,bár lehet csak egy badarság..
2013. febr. 28. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:
inkább bízz meg benne és ezt felejtsd el mert csak felkavarodik a sz@r
2013. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És aki ezt kérdezte,tudta,hogy te már vagy neki?
2013. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
persze,aki kérdezte tőle,az nekem is egy nagyon jó barátom
2013. febr. 28. 23:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor az úgy már cinkesebb.
2013. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egy a zavaró tavaly nyáron, az is már a végét nézzük is több, mint 1/2 év,

na ez az érdekes, hogy merült fel a neve?

egyenlőre, ne kérdezzél semmit, hiszen tegnap voltál ott, így elég feltűnő lenne, bár ezt könnyű mondani, egy biztos beszélhettek, miért az ismerősei között ott a csaj neve? N

2013. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!