Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mennyire játszik szerepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire játszik szerepet a már megfáradt kapcsolatokban, hogy nem szakit valaki, mert nem akarja kidobni a belefektetett éveket, energiát az ablakon? Te voltál már igy? Utolag jo döntésnek tartod?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mint amikor a működésképtelen autómat nem volt szívem bontóba vinni, mert milyen sok helyre elvitt régen... De közben már rég nem volt benne örömem, se hasznom, csak a helyet foglalta.

Működésképtelen kapcsolatban lenni semmi értelme. Fel kell mérni, hogy javítható-e még, habigen, újra energiát kell fektetni bele (magától nem fog megjavulni), vagy le kell zárni.

2016. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* ha igen
2016. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a befektetett éveket és energiát sajnálnám igazán, hanem az embert, vagyis a nőt, akit megismertem. Nekem emiatt volt igazán nehéz a leválás, miután elhagyott. Érzelmileg sokáig kötődtem hozzá. Igaz, az is szerepet játszott, hogy sok energiát és időt fordítottam rá. De leginkább azt bántam, ami kialakult köztünk és hogy nem lehet, valamint inkább nem akarja visszahozni. Közel kerültünk egymáshoz, megismertük egymást jobban, de ez bennem megerősítette volna a dolgokat
2016. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!