Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai vilagban miert van az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai vilagban miert van az a kapcsolatokban, hogy ha problema van, nem megoldast keresnek ra, hanem inkabb "lecserelik"? Es miert akkora kocsogok a nok, hogy ugy is nyomulnak egy pasira, ha tudjak, hogy baratnoje van?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom (legyen mondjuk Lili), aki 8-9 honapig egyutt volt a baratjaval(Gergo), es halalosan szerelmesek voltak egymasba, viszont eleg eros termeszete volt mindkettojuknek, igy sokat veszekedtek, de megbeszeltek, hogy mivel szeretik egymast, kuzdenek a kapcsolatert. A srac megcsalta a lanyt, a lany rajott, es kert tole egy het szunetet. A fiu sirva konyorgott neki eleinte, hogy ne hagyja ott, de Lili nagyon padlon volt lelkileg. mikor beszeltem a szunet kozben Gergovel, annyit mondott nekem, hogy megremiti, hogy Lili senkivel nem beszel, es fel, hogy elvesziti.

Lili merlegelt mindent, es rajott, hogy hosszu idobe fog telni, mire magaban el tudja ezt rendezni, de szereti Gergot mindennel jobban. mikor ezt kozolte Gergovel, Gergo mondta, hogy neki most inkabb egyedulletre lenne szuksege, de szereti Lilit, fogja is mindig, es ki tudja mit hozd majd a jovo.

Erre par napra ra kiderult, hogy egy csaj (Dori) mar jo ideje nyomult Gergore, es a vegen csak megszerezte, ugyanis par nappal a Lilis szakitas utan osszejott Gergo Dorival, mikozben Lilinek mindent tagadott.


Lili azota nem kepes senkit szeretni, es olyan, mint egy fekete ozvegy, egy ideig azt hittem, hogy ez atmeneti allapot, de mar evek ota igy van, es kezd nagyon megijeszteni...



2014. febr. 13. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezted azt a részt, hogy miért köcsög(én inkább undorítónak mondanám) az az ember, aki úgy nyomul valakire, hogy annak van párja?
2014. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt a srác a takony.
2014. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyenek a lányok,engedjétek őket össze.
2014. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a lány a hibás,minden megcsaláshoz két ember kell,szóval nem mindig a nőt kell fikázni!!!

A férfiak ugyanolyan mocskok!!!

2014. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

elso: a kerdesemet en is ugy ertettem, hogy hogy lehet valakinek ehhez pofaja. en sem tekintem embernek az ilyet :)

az teny, hogy a srac is egy kis nyomorek volt a legvegen nagyon. raadasul nem is ugyanazzal csalta meg, mint akivel utana osszejott... csak komolyan nem ertem, hogy ha valakit tenyleg annyira szeretsz, marpedig Gergon latszott, hogy szereti Lilit, akkor miert a konnyebb utat valasztja, ahelyett, hogy helyrehozna azt, amiben o is ugyanannyira hibas, sot... es ezt olyan sok helyen latom, hogy ha valami rossz a kapcsolatan, akkor nem kuzdenek egymasert, hanem elmennek bulizni, es talalnak mast. komolyan az en hitem is kezd elveszni az ilyen tortenek mellett :(

2014. febr. 13. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerette Lilit, de nem annyira, hogy mást ne d.gjon meg. Egyszerű, a fiú egy féreg. Lili meg örüljön, hogy hamar kiderült.
2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is rányomulok a foglalt nőre


győzzön a jobb!

2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

amióta együttvagyok a párommal, 4 pasi is rámnyomult, szépen elküldtem őket.

a barátomra is nagyon nyomult egy lány, ő is elküldte.

ha stabil a kapcsolat és szeretik egymást a felek, akkor oda nem fér be 3.

itt nem volt stabil, mert a pasi könnyen irányítható valaki.

persze, undorító, ha foglalt emberre nyomulnak rá de az a véleményem, hogy mindig 2 emberen fog múlni a dolog, szóval az is sáros, aki hagyja magát elcsábítani.

2014. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem a jobb gyoz, de az uj mindig csabitobban hangzik... pedig annak is lehet eleg idegesito rigolyaja boseggel, amit persze nem mutat ki az elso ket hetben, meg az ismerkedes alatt.

az meg at mondok "okebb" (de szinten nem oke..), hogy a pasik ranyomulnak a foglalt csajokra, mert a ferfiakban benne van ez az oszton a versenyzesre, es hogy mindig a legjobb akar lenni.. de szerintem irto nagy kocsogseg. bar teny, hogy akit el lehet csabitani, azt el is fogjak

2014. febr. 13. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
A megcsaláshoz két ember kell. 2, azaz kettő. A nagyobb hibás az, aki párkapcsolatban félrekefél. Ha Dóri nem nyomult volna, lett volna Gergőnek Jucus, Marcsi, vagy Tündi. Akár hiszed, akár nem.
2014. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!